FOTBAL: Romania Liga I

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4631 U Cluj - CSU Craiova lun 21:00 2.40 3.15 3.00 1.37 1.57 1.35

FOTBAL: Calificari CE U17 (M) - Grupa 1

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4758 Scotia U17 - Ins.Feroe U17 lun 17:00 1.15 6.85 11.00 - 4.14 1.04
4759 Irlanda U17 - Gibraltar U17 lun 21:30 1.01 13.50 24.00 - 9.50 -
Timp de joc: 80 min. Se pot juca si pe teren neutru.

FOTBAL: Anglia Championship

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2091 Wigan - Ipswich lun 21:45 2.10 3.30 3.50 1.28 1.70 1.31

FOTBAL: Anglia Conference National

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2181 Chester - Wrexham lun 22:00 3.00 3.20 2.25 1.54 1.32 1.28

FOTBAL: Anglia Isthmian Premier League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2712 Billericay - Canvey Island lun 21:45 1.90 3.75 3.15 1.26 1.71 1.18

FOTBAL: Franta Ligue 2

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2902 Valenciennes - Clermont lun 21:30 1.95 3.05 4.20 1.19 1.76 1.33

FOTBAL: Germania Regionala Sud-Vest

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3639 Trier - Koblenz lun 21:15 1.70 3.55 4.20 1.15 1.91 1.21

FOTBAL: Italia Serie B

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
6312 Spezia - Carpi lun 21:30 2.10 3.00 3.70 1.23 1.65 1.34

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Girone B

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
6342 San Marino - Santarcangelo lun 21:45 2.10 3.10 3.35 1.25 1.61 1.29

FOTBAL: Spania Primera Division

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
5266 Getafe - Valencia lun 21:45 3.60 3.35 2.10 1.73 1.29 1.33

FOTBAL: Argentina Primera Division

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1715 River Plate - Independiente lun 03:30 1.50 3.80 6.60 1.08 2.41 1.22
1699 Defensa - San Lorenzo mar 00:10 2.50 3.00 2.90 1.36 1.47 1.34
1712 Racing Club - Newell's mar 02:30 2.55 2.95 2.85 1.37 1.45 1.35

FOTBAL: Argentina Primera B Nacional - Gr.A

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1693 Instituto Ac. - Nueva C. lun 02:00 2.00 3.10 3.70 1.22 1.69 1.30

FOTBAL: Argentina Primera B Nacional - Gr.B

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1432 Atl.Tucuman - Sportivo B. lun 02:00 1.70 3.50 4.55 1.15 1.98 1.24
1435 CD Santamarina Tandil - P.Parana mar 02:30 2.55 2.95 2.75 1.37 1.43 1.33

FOTBAL: Belarus Vysshaya Liga - Campionat

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4023 BATE Borisov - Dinamo Minsk lun 19:00 1.90 3.30 3.75 1.21 1.75 1.26

FOTBAL: Bolivia LPB - Apertura

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1862 Oriente Petrolero - Nacional Potosi lun 02:00 1.55 3.75 5.55 1.10 2.23 1.21

FOTBAL: Cipru - Prima Divizie

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4784 AEL L. - Apollon L. lun 19:00 2.40 3.20 2.70 1.37 1.47 1.27

FOTBAL: Columbia - Liga Postobon II

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4859 Envigado - Ind.Santa Fe lun 01:30 2.83 3.10 2.40 1.48 1.35 1.30
4860 Uniautonoma - Atl.Nacional M. lun 01:30 4.10 3.60 1.75 1.92 1.18 1.23
5001 Dep.Cali - Fortaleza FC lun 03:30 1.45 4.05 6.40 1.07 2.48 1.18

FOTBAL: Danemarca Superligaen

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
5194 Vestsjaelland - Aalborg lun 20:00 3.20 3.35 2.10 1.64 1.29 1.27

FOTBAL: Finlanda Veikkausliiga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
5713 Inter Turku - Honka lun 18:30 1.60 3.80 5.05 1.12 2.16 1.21
5714 Kuopio PS - Lahti lun 18:30 2.55 3.20 2.65 1.42 1.44 1.29
5715 RoPS - Jaro FF lun 18:30 2.05 3.30 3.40 1.26 1.67 1.28

FOTBAL: Finlanda Ykkonen

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
6144 Jyvaskyla - Jippo lun 18:30 1.50 4.05 5.40 1.09 2.31 1.17

FOTBAL: Grecia Super League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
6153 Panaitolikos A. - PAOK lun 19:30 3.10 3.15 2.25 1.56 1.31 1.30

FOTBAL: Honduras Liga Nacional - Apertura

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
6168 CD Honduras - Real Espana lun 02:00 2.25 3.05 3.05 1.30 1.53 1.30

FOTBAL: Israel Premier League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
6278 Beitar J. - Mac.Haifa lun 20:50 3.30 3.30 2.10 1.65 1.29 1.29