17
JOI
18
VIN
19
SÂM
20
DUM
21
LUN
22
MAR
23
MIE
TOATE
+3h
+6h
+12h

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

DATA 1 X 2 1X X2 12
1671 FOTBAL: Dinamo B. - Steaua B. joi 20:30 3.25 3.35 2.15 1.70 1.35 1.32
2117 FOTBAL: Standard - Lokeren joi 21:30 1.45 4.35 6.20 1.09 2.55 1.17
3837 FOTBAL: Plzen - Brno joi 18:30 1.25 5.50 9.50 1.02 3.48 1.10
5518 FOTBAL: Partizan B. - Jagodina joi 19:00 1.25 5.00 10.11 - 3.35 1.11
1037 TENIS: Ka.Pliskova - Y.Duan joi 10:30 1.25 - 3.56 - - -
5302 FOTBAL: Palermo - Reggina joi 21:30 1.50 3.70 7.00 1.07 2.41 1.23
4311 FOTBAL: E.Frankfurt - Hannover joi 21:30 2.00 3.50 3.75 1.27 1.81 1.30
5640 FOTBAL: Young Boys - Sion joi 20:45 1.75 3.60 4.20 1.18 1.94 1.24
5723 FOTBAL: IFK Goteborg - Atvidaberg joi 20:00 1.65 3.65 4.85 1.14 2.08 1.23
5788 FOTBAL: Metalist H. - Zorya joi 20:00 1.60 3.65 5.15 1.11 2.14 1.22

DUELURI: DUEL GAME-URI : JUCATORI

Final DATA 1 X 2 1X X2
1579 T.Robredo - F.Fognini joi 11:35 1.85 7.75 2.25 1.50 1.75
Pariul se refera la jucatorul care va castiga mai multe game-uri. Daca un jucator abandoneaza sau un meci nu se mai disputa, pariurile vor fi nule.

FOTBAL: Cupa Romaniei - Semifinale

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1671 Dinamo B. - Steaua B.
SPECIALE
joi 20:30 3.25 3.35 2.15 1.70 1.35 1.32
Retur. In Tur: Petrolul-Astra 0-0, Steaua B.-Dinamo B. 5:2.

FOTBAL: Cupa Romaniei - Cine se califica?

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1975 Dinamo B. - Steaua B. joi 20:30 25.00 - - - - -
Retur. In Tur: Petrolul-Astra 0-0, Steaua B.-Dinamo B. 5:2.

FOTBAL: Copa Libertadores - Optimi

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1912 The Strongest - Defensor Sp. vin 03:15 1.45 4.05 6.90 1.07 2.55 1.20
Tur.

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U17 (M)

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1535 Danemarca U17 - Elvetia U17 joi 15:00 2.20 3.30 2.83 1.32 1.52 1.24
Timp de joc: 80 minute!

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U16 (M)

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1531 Anglia U16 - Coreea de S. U16 joi 19:30 1.80 3.40 3.82 1.18 1.80 1.22
1532 Franta U16 - Coasta de F. U 16 joi 20:00 1.65 3.60 4.40 1.13 1.98 1.20
1533 Portugalia U16 - Arabia S. U16 joi 20:00 1.50 4.00 5.14 1.09 2.25 1.16
1534 Turcia U16 - Canada U16 joi 20:00 1.80 3.50 3.71 1.19 1.80 1.21
Timp de joc: 80 minute. Se pot disputa si pe teren neutru.

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U20 (M)

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1536 Uruguay U20 - Chile U20 joi 21:00 1.65 3.60 4.40 1.13 1.98 1.20

FOTBAL: Anglia Conference Sud

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2964 Hayes and Y. - Gosport B. joi 21:45 2.20 3.25 2.90 1.31 1.52 1.24

FOTBAL: Anglia Isthmian Premier League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3704 Grays Athletic - Lowestoft Town joi 21:45 3.60 3.60 1.80 1.80 1.20 1.20

FOTBAL: Anglia Southern Football League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1282 Hungerford - Chippenham joi 21:45 1.45 4.25 5.40 1.08 2.37 1.14
3102 Poole Town - Chesham Utd. joi 21:45 3.70 3.70 1.75 1.85 1.19 1.19

FOTBAL: Anglia Premier League U21

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2828 Sunderland U21 - West Ham U21 joi 14:00 1.90 3.40 3.45 1.22 1.71 1.22
2836 Manch.Utd. U21 - Norwich U21 joi 21:00 1.60 3.70 4.65 1.12 2.06 1.19
3825 Everton U21 - Middlesbrough U21 joi 21:00 1.55 3.65 5.25 1.09 2.15 1.19

FOTBAL: Anglia Super League (F)

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1489 Bristol Ac. (F) - Chelsea (F) joi 21:00 2.10 3.60 2.80 1.33 1.58 1.20
1490 Liverpool (F) - Manch.City (F) joi 21:45 1.90 3.75 3.15 1.26 1.71 1.18

FOTBAL: Germania Bundesliga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4311 E.Frankfurt - Hannover joi 21:30 2.00 3.50 3.75 1.27 1.81 1.30

FOTBAL: Germania 2.Bundesliga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4082 Aue - Dyn.Dresden joi 19:30 2.60 3.20 2.60 1.44 1.44 1.30
4083 Cottbus - St.Pauli joi 19:30 2.45 3.20 2.80 1.39 1.49 1.30
4085 Sandhausen - Dusseldorf joi 19:30 2.45 3.25 2.75 1.40 1.49 1.29

FOTBAL: Germania 3.Bundesliga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4134 Erfurt - Dortmund II joi 19:30 2.10 3.25 3.20 1.28 1.61 1.26

FOTBAL: Germania Regionala Bavaria

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4537 Schweinfurt 05 - TSV Rain/Lech joi 20:30 1.85 3.50 3.50 1.21 1.75 1.21

FOTBAL: Germania Regionala Nord-Est

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4549 Magdeburg - Vikt.Berlin joi 20:00 1.70 3.60 4.15 1.15 1.91 1.20

FOTBAL: Germania Regionala Sudvest

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4465 Sonnenhof G. - Trier joi 20:00 1.70 3.55 4.25 1.15 1.91 1.21

FOTBAL: Germania Regionala Vest

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4560 Dusseldorf II - Oberhausen joi 20:00 2.85 3.45 2.15 1.55 1.32 1.22
4561 Vikt.Koln - Wattenscheid joi 20:30 1.60 3.80 4.50 1.13 2.06 1.18

FOTBAL: Germania - Hessenliga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1497 Seligenstadt - B.Flieden joi 19:30 1.90 3.70 3.18 1.26 1.71 1.19
1498 Ederbergland - Vellmar joi 20:00 3.65 4.00 1.70 1.91 1.19 1.16
1499 Lohfelden - Wiesbaden joi 20:00 2.40 3.60 2.40 1.44 1.44 1.20
1500 FSV Frankfurt II - Jugesheim joi 20:00 2.57 3.60 2.25 1.50 1.38 1.20
1502 O.Kickers II - Eschborn joi 20:00 4.50 4.10 1.55 2.15 1.12 1.15
1503 R-W Darmstadt - E.Stadtallendorf joi 20:00 1.95 3.50 3.20 1.25 1.67 1.21
1504 R-W Hadamar - W.Wiesbaden II joi 20:00 2.25 3.75 2.50 1.41 1.50 1.18

FOTBAL: Germania Oberliga - NOFV Sued

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1507 CZ Jena II - SG Union Sandersdorf joi 20:00 2.10 3.60 2.80 1.33 1.58 1.20

FOTBAL: Italia Serie B

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
5291 Crotone - Varese joi 19:00 2.15 2.90 3.70 1.23 1.62 1.36
5292 Bari - US Latina joi 21:30 2.25 2.85 3.50 1.26 1.57 1.37
5293 Brescia - Padova joi 21:30 2.05 2.85 4.15 1.19 1.69 1.37
5294 Carpi - Modena joi 21:30 2.50 2.90 3.00 1.34 1.47 1.36
5295 Cittadella - Cesena joi 21:30 2.75 2.85 2.75 1.40 1.40 1.38
5298 Juve Stabia - Avellino joi 21:30 3.50 3.15 2.10 1.65 1.26 1.31
5300 Lanciano - Empoli joi 21:30 3.35 2.95 2.25 1.57 1.28 1.35
5301 Novara - Trapani joi 21:30 2.30 2.90 3.30 1.29 1.55 1.36
5302 Palermo - Reggina joi 21:30 1.50 3.70 7.00 1.07 2.41 1.23
5305 Spezia - Siena joi 21:30 2.55 2.90 2.90 1.36 1.45 1.36
5306 Ternana - Pescara joi 21:30 2.40 2.95 3.10 1.32 1.51 1.35

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa I

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4585 Santander - Tropezon joi 18:00 1.30 4.90 7.95 1.03 3.03 1.12
4586 SD Logrones - Noja joi 18:00 1.35 4.80 6.65 1.05 2.79 1.12

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa III

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4596 CF Elche B - CF Badalona joi 19:00 1.50 3.80 5.91 1.08 2.31 1.20
4598 Espanyol(B) - Ontinyent joi 21:00 1.55 3.65 5.55 1.09 2.20 1.21
4588 AE Prat - Xativa joi 21:30 2.25 3.25 2.90 1.33 1.53 1.26

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa IV

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4630 Cacereno - La Roda CF joi 13:00 2.20 3.20 3.00 1.31 1.55 1.27

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa II

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4659 Real Madrid(C) - Ub Conquense joi 13:00 1.90 3.45 3.55 1.22 1.75 1.24
4643 CD Sarinena - Fuenlabrada joi 18:00 5.25 3.80 1.55 2.20 1.10 1.20
4653 CD Tudelano - Pena Sport FC joi 18:00 1.25 5.30 9.05 1.01 3.35 1.10
4660 Sestao River Club - Sociedad(B) joi 19:00 1.45 3.75 7.00 1.05 2.44 1.20