09
mar
10
mie
11
joi
12
vin
13
sâm
14
dum
15
lun
TOATE
+3h
+6h
+12h

SUPERBET SPECIAL - SUPER COTA

Final DATA1X21XX212
3469 TENIS: G.Monfils·E.Gulbis mar 20:30 1.65-2.50---
1257 FOTBAL: West Ham·Liverpool mar 21:45 2.703.402.951.501.571.40
Se pot combina cu orice alt meci. Se pot juca pe bilet mai multe Super Cote.

SUPERBET SPECIAL - SUPER EXTRA

Final DATA1X21XX212
2370 TENIS: M.Niculescu·N.Vikhlyantseva mar 14:30 1.25-5.00---
4206 TENIS: D.Goffin·M.Baghdatis mar 15:00 1.55-2.85---
3595 TENIS: J-J.Rojer/Tecau·Garcia-L.G./Troicki mar 16:30 1.30-4.30---
3690 TENIS: P.Cuevas·A.Ramos Vin. mar 19:00 1.55-2.85---
1382 FUTSAL: Rusia·Azerbaidjan mar 19:30 1.406.507.551.153.501.18
3349 FOTBAL: Leverkusen·Werder mar 20:00 1.455.209.001.133.301.25
3637 TENIS: F.Fognini·F.Delbonis mar 20:30 1.60-2.65---
2413 BASCHET: Alba Berlin·Neptunas mar 21:00 1.4018.04.301.303.451.05
3351 FOTBAL: Stuttgart·Dortmund mar 21:30 5.604.701.652.551.221.27
1084 VOLEI: Chemik Police·Fenerbahce mar 21:30 3.20-1.45---
1999 TENIS: B.Becker·T.Paul mie 05:00 1.50-3.00---
Pe bilet vor fi jucate MINIM 6 meciuri (Super Extra+alte 5 meciuri MINIM), si poate fi combinata cu meciuri de la Super Cota.

SUPERBET SPECIAL - SUPER 6

Final DATA1X2
2057 AL Ahly Cairo·El Zamalek mar 19:00 2.802.802.80
1908 Bidvest Wits·Kaizer Chiefs mar 19:00 2.802.802.80
2096 Bnei Yehuda TA·Maccabi Haifa mar 19:00 2.802.802.80
1989 Hartlepool·Stevenage mar 19:00 2.802.802.80
1257 West Ham·Liverpool mar 19:00 2.802.802.80
2231 Caracas·CA Huracan mar 19:00 2.802.802.80
Se pot juca pe bilet exact aceste 6 meciuri. Nu se pot juca bilete sistem/duble platite.

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
3351 Stuttgart·Dortmund mar 21:30 5.204.401.552.381.151.19
1257 West Ham·Liverpool mar 21:45 2.703.402.951.501.571.40
3349 Leverkusen·Werder mar 20:00 1.355.008.001.063.081.16
3326 Sochaux·Monaco mar 22:00 5.203.551.652.111.131.25
1930 Austria V.·LASK Linz mar 20:00 1.653.804.801.152.121.23
1171 MK Dons·Middlesbrough mar 21:45 4.253.301.901.861.211.31
3325 US St. Malo·GFCO Ajaccio mar 22:00 5.004.001.582.221.131.20
1931 Mattersburg·St.Polten mar 19:30 1.853.503.951.211.861.26
3327 Granville·Bourg mar 22:00 5.853.901.532.341.101.21
1980 Oxford Utd·Mansfield mar 21:45 1.603.705.851.122.271.26

FOTBAL: Anglia - Cupa FA

Final DATA1X21XX212
1257 West Ham·Liverpool mar 21:45 2.703.402.951.501.571.40
Turul IV! Rejucare!

FOTBAL: Germania - Cupa

Final DATA1X21XX212
3349 Leverkusen·Werder mar 20:00 1.355.008.001.063.081.16
3351 Stuttgart·Dortmund mar 21:30 5.204.401.552.381.151.19
Sferturi! Un singur meci!

FOTBAL: Franta - Cupa

Final DATA1X21XX212
3325 US St. Malo·GFCO Ajaccio mar 22:00 5.004.001.582.221.131.20
3326 Sochaux·Monaco mar 22:00 5.203.551.652.111.131.25
3327 Granville·Bourg mar 22:00 5.853.901.532.341.101.21
Optimi! Un singur meci!

FOTBAL: Africa de Sud - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
1908 Bidvest Wits·Kaizer Chiefs mar 19:30 2.553.002.701.381.421.31

FOTBAL: Algeria - Liga 1

Final DATA1X21XX212
1913 Bejaia·Entente Setif mar 17:00 1.903.004.001.161.711.29

FOTBAL: Algeria - Liga 1 U21

Final DATA1X21XX212
2120 MO Bejaia U21·ES Setif U21 mar 14:00 3.203.501.951.671.251.21

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
1171 MK Dons·Middlesbrough mar 21:45 4.253.301.901.861.211.31

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
1960 Kidderminster ·Eastleigh mar 21:45 4.103.501.821.891.201.26
1967 Bromley·Grimsby mar 21:45 4.803.701.672.091.151.24
1972 Altrincham·Wrexham mar 21:45 3.653.401.951.761.241.27

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nord

Final DATA1X21XX212
1991 Gainsborough ·Brackley mar 21:45 2.053.303.301.261.651.26
2013 Telford·Utd of Manchester mar 21:45 2.503.302.601.421.451.27

FOTBAL: Anglia - Conferinta Sud

Final DATA1X21XX212
2016 Havant&Water·Gosport mar 21:45 2.403.302.701.391.491.27
2018 Weston S.Mare·Oxford City mar 21:45 2.603.252.501.441.411.27
2023 Truro City·Bath mar 21:45 1.504.005.701.092.351.19
2024 Hayes&Yeading·Eastbourne mar 21:45 2.503.202.651.401.451.29

FOTBAL: Anglia - FA Trophy

Final DATA1X21XX212
1914 Torquay Utd·Macclesfield mar 21:45 3.353.302.101.661.281.29
1915 Nantwich Town·Stourbridge mar 21:45 2.453.602.551.461.491.25
1919
Bognor Regis ·Sutton Utd
mar 21:45 2.603.502.451.491.441.26
Turul III! In caz de egalitate se rejoaca!

FOTBAL: Anglia - Isthmian Football League

Final DATA1X21XX212
1983 Metropolitan·Harrow Borough mar 21:45 2.303.702.501.421.491.20
1984 Billericay ·Leiston mar 21:45 2.003.702.951.301.641.19
1987 Farnborough ·East Thurrock mar 21:45 6.705.201.302.931.041.09
2003 Needham M.·Grays Ath. mar 21:45 3.253.601.901.711.241.20

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
1980 Oxford Utd·Mansfield mar 21:45 1.603.705.851.122.271.26
1982 Dag & Red·Wycombe mar 21:45 4.003.301.951.811.231.31
1989 Hartlepool·Stevenage mar 21:45 2.453.252.851.401.521.32

FOTBAL: Anglia - Northern Premier League

Final DATA1X21XX212
2126 Salford City·Workington mar 21:45 2.153.702.701.361.561.20
2127 Frickley Ath.·Buxton mar 21:45 1.953.703.051.281.671.19
2128 Blyth S.·Ilkeston mar 21:45 1.504.454.551.122.251.13
2131 Darlington·Matlock T. mar 21:45 1.404.555.651.072.521.12
2132 Marine·Colwyn Bay mar 21:45 1.903.653.251.251.721.20

FOTBAL: Anglia - Premier League U21 - Div.1

Final DATA1X21XX212
2143 Southampton U21·Tottenham U21 mar 21:00 2.403.602.401.441.441.20

FOTBAL: Anglia - Southern Football League

Final DATA1X21XX212
2232 Chesham Utd·Biggleswade T. mar 21:45 2.303.652.501.411.481.20
2240 Kettering T.·Leamington mar 21:45 2.303.652.501.411.481.20
2244 St Neots T.·Bideford mar 21:45 1.604.004.251.142.061.16
2245 Dorchester·Cirencester T. mar 21:45 1.604.004.301.142.071.17
2247 Merthyr Town·Frome T. mar 21:45 1.404.505.751.072.521.13
2253 Stratford Town·Poole T. mar 21:45 2.503.652.301.481.411.20

FOTBAL: Argentina - Prim.B Metropolitana

Final DATA1X21XX212
2012 Dep.Moron·Dep.Riestra mie 00:10 1.633.405.001.102.021.23

FOTBAL: Argentina - Primera B National

Final DATA1X21XX212
2033 Atl.Los Andes·Boca Unidos mar 22:00 2.702.902.651.401.381.34

FOTBAL: Argentina - Primera C

Final DATA1X21XX212
2144 CS Dock Sud·Excursionistas mar 22:00 1.753.204.401.131.851.25
2145 CSYD Liniers·J.J.Urquiza mar 22:00 2.503.002.651.361.411.29
2146 Midland·Berazategui mar 22:00 2.302.903.001.281.471.30

FOTBAL: Austria - Cupa

Final DATA1X21XX212
1931 Mattersburg·St.Polten mar 19:30 1.853.503.951.211.861.26
1930 Austria V.·LASK Linz mar 20:00 1.653.804.801.152.121.23
Sferturi! Un singur meci!

FOTBAL: Brazilia - Mineiro Div.1

Final DATA1X21XX212
2147 Tricordiano MG·Guarani MG mie 00:00 2.503.202.501.401.401.25

FOTBAL: Costa Rica - Prim. Div. - Clausura

Final DATA1X21XX212
2029 CS Herediano·Univ.Costa Rica mie 04:00 1.573.605.501.092.181.22
2049 Carmelita·LD Alajuelense mie 04:00 6.003.801.502.331.081.20

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21XX212
2057 AL Ahly Cairo·El Zamalek mar 19:00 2.602.902.801.371.421.35

FOTBAL: Finlanda - Cupa Ligii - Gr. B

Final DATA1X21XX212
2059 HJK Helsinki·Hifk mar 17:00 2.103.253.401.281.661.30

FOTBAL: India - Liga I

Final DATA1X21XX212
2088 East Bengal·Lajong mar 15:35 1.404.206.851.052.601.16

FOTBAL: INT - Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
2515 Silkeborg ·Skive IK mar 15:00 1.953.503.201.251.671.21
2516 Watford U21·Rapid B. mar 15:00 4.304.001.602.061.141.16
2517 Ural ·Kuban K. mar 15:30 2.503.252.501.411.411.25
2530 B.Bystrica·Tatran Mikulas mar 16:00 2.403.602.401.441.441.20
2533 Kapfenberger·SC Ritzing mar 16:00 1.753.953.501.211.851.17
2536 Anzhi M.·Luanda E Benfica mar 17:00 1.573.754.851.112.111.18
2537 Nomme Kalju·Paide Linnam. mar 17:15 1.404.505.751.072.521.13
2538 Marbella·Dnipro D. mar 17:30 4.404.201.552.151.131.15
2542 Rostov·Suwon S. mar 17:30 1.803.603.601.201.801.20
2543 Malmo FF·Midtjylland mar 18:00 2.503.152.551.391.411.26
2554 Stadlau·SC Zwettl mar 19:30 1.554.204.401.132.151.15
2563 Y.S.SC Wienerberg·KSV Siemens G. mar 19:45 1.176.759.50-3.901.04
2624 San Jose E.·Seongnam I. mar 20:30 2.103.303.051.281.571.24
2625 Haugesund·Vard Haugesund mar 21:00 1.354.756.301.052.701.11
2627 Malahide Utd·Cork City mar 21:30 12.08.501.104.94-1.01
2628 Dundalk·Waterford Utd mar 21:45 1.059.2020.0-6.30-
2632 LA Galaxy·Club Tijuana mie 05:00 1.873.553.401.221.731.21
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1.

FOTBAL: INT - Copa Libertadores - Calificari

Final DATA1X21XX212
2228 Univ.de Chile·CA River Plate (URU) mie 00:30 1.454.256.401.082.551.18
2231 Caracas·CA Huracan mie 02:45 2.853.002.551.461.381.35
Runda calificare! Retur!

FOTBAL: INT.- AFC Champions League - Calificari

Final DATA1X21XX212
2518 Bunyodkor·AL Shabab AL Arabi mar 14:00 2.203.103.201.291.571.30
2519 Naftoon Tehran·El Jaish mar 16:30 2.453.052.801.361.461.31
2520 Al Jazeera·Al-Sadd mar 18:15 2.603.452.401.481.421.25
2525 Al-Ittihad·Al-Wihdat mar 19:20 1.374.407.501.042.771.16
Turul de calificare III! Un singur meci !

FOTBAL: INT.- Amicale Internationale U17

Final DATA1X21XX212
2640 Anglia U17·Olanda U17 mar 16:00 2.103.303.151.281.611.26
2645 Portugalia U17·Germania U17 mar 17:00 2.773.202.351.481.351.27

FOTBAL: INT.- UEFA Liga de Tineret - Etapa eliminatorie

Final DATA1X21XX212
2544 Ajax Tin.·Sevilla Tin. mar 17:00 1.674.153.901.192.001.17
2545 Anderlecht Tin.·Arsenal Tin. mar 19:00 2.053.752.901.331.641.20
2547 Middlesbrough Tin.·Dynamo Kiev Tin. mar 21:00 2.403.602.501.441.481.22
Turul III! Un singur meci!

FOTBAL: Israel - State Cup

Final DATA1X21XX212
2091 Hap.Beer Sheva·Beitar TA mar 19:00 1.156.4012.0-4.171.05
2096 Bnei Yehuda TA·Maccabi Haifa mar 21:00 3.053.052.201.531.281.28
Sferturi! Tur!

FOTBAL: Italia - Cupa Primavera

Final DATA1X21XX212
2149 Inter Tin.·Lazio Tin. mar 15:30 1.753.603.821.181.851.20
Semifinale! Retur!!

FOTBAL: Kuwait - Cupa Emirului

Final DATA1X21XX212
2150 Al Nasr·Al Sahel mar 17:00 3.143.751.901.711.261.18
2151 Yarmouk·Al Fahaheel mar 17:00 2.253.502.621.371.501.21
Runda II!

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 5

Final DATA1X21XX212
2157 Jaguares·Alebrijes Oaxaca mie 03:00 1.953.353.501.231.711.25

FOTBAL: Olanda - Beloften Eredivisie

Final DATA1X21XX212
2168 Brabant Utd Tin.·AZ Alkmaar Tin. mar 19:30 3.204.201.751.771.241.11

FOTBAL: Peru - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
2104 Huancayo·UTC Cajamarca mar 20:15 1.603.655.351.112.171.23
2106 Defensor La Bocana·Inti Gas mar 22:30 1.673.604.751.142.051.24
2115 Melgar·Sp.Cristal mie 03:00 1.953.403.601.241.751.26

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
1959 Alloa ·Morton mar 21:30 4.103.601.801.921.201.25

FOTBAL: Scotia - Development League

Final DATA1X21XX212
2173 Ross C. Tin.·Partick Tin. mar 15:00 2.053.752.801.331.601.18
2209 ST Mirren Tin.·Dundee Utd Tin. mar 16:00 1.803.803.421.221.801.18
2211 FC Dundee Tin.·Hamilton Tin. mar 20:00 3.924.001.651.981.171.16

FOTBAL: Scotia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
2031 Cowdenbeath·Albion Rovers mar 21:45 2.203.353.001.331.581.27

FOTBAL: Scotia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
2032 Stirling Albion·Montrose mar 21:45 1.573.854.301.122.221.21

FOTBAL: Ungaria - Cupa

Final DATA1X21XX212
2227 Nyiregyhaza ·Debrecen mar 19:00 4.003.451.751.851.161.22
Sferturi! Tur!

TENIS: ATP - Buenos Aires (ARG)
SPECIALE

Final DATA12
3188 F.Bagnis·R.Olivo mar 19:00 1.502.41
3418 G.Elias·D.Munoz-De La Nava mar 19:00 1.801.90
3690 P.Cuevas·A.Ramos Vin. mar 19:00 1.452.55
1858 D.Lajovic·F.Arguello mar 20:30 1.402.73
3637 F.Fognini·F.Delbonis mar 20:30 1.502.41
2272 P.Lorenzi·P.Andujar A. mar 22:00 1.801.90
2010 P.Carreno B.·D.Thiem mar 23:45 2.651.42
3284 M.Cecchinato·J.Monaco mie 01:15 2.411.50
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: ATP - Buenos Aires (ARG) - Dublu

Final DATA12
3104 Marrero/Moser·Almagro/S.Giraldo mar 20:30 1.652.10
2734 Pella/Schwartzma·Lipovsek/M.P.Lopez mar 22:00 1.125.31
1318 Arguello/Bagnis·Duran/L.Mayer mar 23:30 2.651.42
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: ATP - Memphis (SUA)
SPECIALE

Final DATA12
1996 M.Jaziri·M.Granollers mar 21:00 2.291.55
1849 J.Millman·A.Krajicek mar 22:00 1.452.55
3459 H.Laaksonen·M.Ebden mar 22:30 1.652.11
2005 D.Sela·R.Berankis mie 00:00 1.851.85
3460 Ta.Fritz·M.Mmoh mie 00:00 1.204.04
1942 D.Dzumhur·T.Smyczek mie 01:30 2.291.55
1999 B.Becker·T.Paul mie 05:00 1.402.73
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: ATP - Memphis (SUA) - Dublu

Final DATA12
3111 M.Granoll/Groth·S.Johns/Querrey mie 01:30 2.401.50
2498 Ta.Fritz/R.Harris·Huey/Mirnyi mie 03:00 3.051.33
1457 B.Bryan/M.Bryan·Krajicek/Monroe mie 03:30 1.253.56
2497 O.Marach/F.Martin·L.Dlouhy/L.Paes mie 10:00 1.951.75
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: ATP - Rotterdam (OLA)
SPECIALE

Final DATA12
4206 D.Goffin·M.Baghdatis mar 15:00 1.452.76
3469 G.Monfils·E.Gulbis mar 20:30 1.652.50
3684 T.Robredo·M.Klizan mar 22:00 1.752.08
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: ATP - Rotterdam (OLA) - Dublu

Final DATA12
3594 A.Seppi/J.Sousa·N.Mahut/V.Pospisil mar 15:00 3.201.30
2296 G.Muller/Zimonjic·DeBakk/R.Haase mar 16:30 1.851.85
3595 J-J.Rojer/Tecau·Garcia-L.G./Troicki mar 16:30 1.204.05
3596 Ja.Murray/D.Nestor·Petzschner/Peya mar 18:00 1.552.30
1818 Kubot/Matkowski·Bopanna/Mergea mar 19:30 2.201.60
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: WTA - Kaohsiung (TPE)
SPECIALE

Final DATA12
3366 V.Williams·P.C.Lee mie 02:00 1.0111.0
3373 Yaf.Wang·M.Linette mie 02:00 1.851.85
Suprafata de joc - Hard

TENIS: WTA - Kaohsiung (TPE) - Dublu

Final DATA12
3109 HC.Chan/YJ.Chan·Diyas/YF.Xu mie 04:00 1.223.85
3419 KC.Chang/CJ.Chuang·Che.Lian/Yaf.Wang mie 04:00 2.201.60
Suprafata de joc - Hard

TENIS: WTA - St. Petersburg (RUS)
SPECIALE

Final DATA12
2370 M.Niculescu·N.Vikhlyantseva mar 14:30 1.154.75
2377 K.Siniakova·Ti.Babos mar 15:30 2.101.65
2372 K.Koukalova·A.Pavlyuchenkova mar 17:30 4.051.20
3521 M.Gasparyan·B.Jovanovski mar 19:00 1.125.30
2375 L.Siegemund·K.Mladenovic mie 10:00 3.101.32
3512 D.Cibulkova·E.Rodina mie 10:00 1.204.05
3514 A.Cornet·E.Vesnina mie 10:00 1.253.55
3515 A.Beck·L.Hradecka mie 10:00 1.352.95
3522 K.Flipkens·D.Kasatkina mie 10:00 2.301.55
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: WTA - St. Petersburg (RUS) - Dublu

Final DATA12
3589 D.Kasat/Vesnina·Bukhank/Cibulko mar 13:45 1.076.85
3587 E.Bogda/Kremen·Jurak/Melichar mie 10:00 2.951.35
3588 Hingis/Mirza·J.Ostap/Rodina mie 10:00 1.057.75
3592 Olaru/Tig·M.Nicul/Siegemu mie 10:00 2.401.50
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: Challenger - Bergamo (ITA)

Final DATA12
3600 M.Basic·F.Dustov mar 17:00 1.372.85
3601 A.Arnaboldi·A.Kudryavtsev mar 17:30 2.411.50
3599 M.Fucsovics·R.Bemelmans mar 19:00 2.361.52
1852 H.Moriya·J.Satral mar 19:30 3.051.33
3075 R.Stepanek·M.Berrer mar 21:00 1.452.55
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: Challenger - Bergamo (ITA) - Dublu

Final DATA12
1845 Cermak/Kravchuk·Caruso/Gaio mar 15:30 1.352.70
1846 D.Brown/Junaid·Seeberg/Vervoort mar 16:00 1.452.37
1850 Halys/Lamasine·Bozoljac/Sijsling mar 18:10 2.701.35
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: Challenger - Santo Domingo (DOM)

Final DATA12
2062 N.Kicker·D.King mar 19:00 1.771.95
3604 C.Hemery·J.Eysseric mar 19:00 1.502.45
3605 J.Souza·G.Lapentti mar 19:00 1.323.10
2067 J.Kovalik·P.Riba mar 20:30 2.001.72
3625 O.Roca Batalla·A.Martin mar 20:30 3.051.33
2068 R.Quiroz·E.Gomez mar 21:00 1.622.15
3624 G.Naso·B.Trinker mar 22:00 1.552.30
3603 N.Hardt·R.Carballes Baena mie 00:00 10.01.02
3626 M.Bourgue·J.Olivares mie 03:30 1.057.85
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: Challenger - Santo Domingo (DOM) - Dublu

Final DATA12
2070 A.Gonz/L.D.Marti·A.Ghem/N.Kicker mar 23:30 1.901.70
2071 Behar/G.Lapentti·Hidalgo/Riba mie 00:30 1.721.88
2075 Hardt/Torebko·R.Maytin/M.Reyes mie 02:00 5.751.07
2084 Andreoz/Hernan-F·Diaz-Fig/Estevez mie 02:00 1.322.85
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: ITF (F) - Sunderland (MBR) - Calif.

Final DATA12
1888 G.Dixon·F.Palmigiano mar 15:00 2.831.32
1889 K.Zimmermann·K.NG mar 15:00 1.183.79
1894 Y.Zhang·K.Bejenaru mar 15:00 2.591.38
1895 J.Burrage·M.Eklund mar 15:00 1.552.15
1897 S.Ottomano·M.Foster mar 15:00 1.801.80
1899 A.Pitak·J.Drew mar 15:00 1.801.80
1905 E.Francati·S.Askew mar 16:30 1.154.14
1906 C.Pillot·E.Appleton mar 16:30 1.801.80
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: ITF (F) - Trnava (SVK)

Final DATA12
1903 T.Kupkova·R.Sramkova mar 16:00 7.131.03
1904 K.Muchova·E.Rutarova mar 16:00 1.114.76
1907 J.Paolini·E.Alexandrova mar 18:00 2.591.38
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: ITF (M) - Oberentfelden (ELV)

Final DATA12
2480 P.Vivero G.·D.Grabul mar 14:30 1.273.09
2481 Y.Marti·S.Ehrat mar 15:00 1.432.43
Suprafata de joc - Hard (sala)

TENIS: ITF (M) - Sunderland (MBR)

Final DATA12
2482 P.Rosenholm·S.Griekspoor mar 15:00 3.091.27
2491 R.Sarmiento·J.Sapwell mar 15:00 1.203.60
2493 S.Napolitano·T.Martin mar 15:00 1.183.79
2494 A.Canter·H.Hurkacz mar 16:30 4.951.10
Suprafata de joc - Hard (sala)

BASCHET: Eurocupa - Grupa J

Final DATA1X21XX2
2413 Alba Berlin·Neptunas mar 21:00 1.3017.03.901.213.17

BASCHET: SUA - NBA

Final DATA1X21XX2
1345 Miami ·San Antonio mie 03:00 3.3016.01.402.741.29
1346 Milwaukee ·Boston mie 03:00 2.6015.01.602.221.45
1351 New York·Washington mie 03:00 1.8514.02.131.631.85
1354 Dallas ·Utah mie 03:30 1.8514.02.131.631.85
2774 Golden State ·Houston mie 05:30 1.1219.07.401.065.33

BASCHET: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX2
2414 V. Bologna·Pesaro mar 21:30 1.5016.02.851.372.42

BASCHET: Liga Baltica - Playoffs

Final DATA1X21XX2
1334 P.Zvaigzdes ·Barons mar 18:00 1.1019.06.751.044.98
1337 Kedainiai·Prienai mar 18:00 3.2517.01.352.731.25
1339 Tyco Rapla·Jekabpils mar 18:30 2.1115.01.751.851.57
Optimi. Tur.

BASCHET: Argentina - LNB

Final DATA1X21XX2
1340 Weber Bahia·Estudiantes C. mie 02:00 1.5516.02.651.412.27
1343 Libertad·San Martin mie 02:30 1.4516.03.001.332.53
1344 Olimpico·San Lorenzo mie 03:00 1.4516.03.001.332.53

BASCHET: Corea de Sud - WKBL (F)

Final DATA1X21XX2
1073 Incheon S.B.·Bucheon K.H.B. mie 07:00 2.2616.01.651.981.50

BASCHET: Coreea de Sud - KBL

Final DATA1X21XX2
1137 Dongbu ·Incheon mie 07:00 1.4516.03.001.332.53
1235 Goyang ·Seoul K. mie 09:00 1.5016.02.801.372.38

BASCHET: Danemarca - Basketligaen

Final DATA1X21XX2
2402 Svendborg ·Naestved mar 19:05 2.2616.01.651.981.50

BASCHET: Estonia - KML

Final DATA1X21XX2
1031 Audentese·Valga mar 19:15 9.2020.01.056.30-

BASCHET: Franţa - LFB (F)

Final DATA1X21XX2
1032 Reze Basket ·Toulouse mar 21:00 1.2018.04.501.133.60

BASCHET: Polonia - PLK

Final DATA1X21XX2
2404 Rosa Radom·Lublin mar 19:30 1.0323.015.0-9.08

BASCHET: Suedia - Ligan

Final DATA1X21XX2
2405 Norrkoping ·LF Basket mar 19:34 1.4516.02.801.332.38
2411 Nassjo·Jamtland mar 20:04 1.2218.04.251.143.44
2412 Uppsala ·Malbas O. mar 20:04 1.3017.03.551.212.94

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (M)

Final DATA1X21XX2
1537 CSM Buc.·Calarasi mar 19:30 1.1513.07.431.064.73

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (F)

Final DATA1X21XX2
1534 Zalau·Baia Mare mar 17:30 11.315.01.086.441.01

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M)

Final DATA1X21XX2
1544 Redbergslids·IK Savehof mar 20:45 1.909.002.251.571.80

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X21XX2
1538 Heid·Savehof mar 20:00 14.120.01.018.27-

HANDBAL: Danemarca - Boxer Herreligaen (M)

Final DATA1X21XX2
1545 Skanderborg·GOG Handbold mar 21:30 2.259.001.901.801.57
1557 Bjerringbro·Mors mar 21:45 1.2012.06.081.094.04

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (F)

Final DATA1X21XX2
1539 Lyngby·Hadsten mar 20:30 1.809.002.251.501.80

HANDBAL: Elveţia - MNLA Retrogradare

Final DATA1X21XX2
1543 Stafa·Amicitia Z. mar 20:30 10.915.01.056.31-

HANDBAL: Finlanda - Liga SM

Final DATA1X21XX2
2775 HIFK·Atlas mar 19:30 1.4510.03.111.272.37

HANDBAL: Grecia - A1

Final DATA1X21XX2
1535 AEK Atena·Filippos V. mar 18:00 4.5411.01.253.211.12

HANDBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX2
1536 Pick Szeged·Balmazujvarosi mar 19:00 1.0120.014.1-8.27

HOCHEI: SUA - NHL

Final DATA1X21XX212
1761 Philadelphia ·Anaheim mie 02:00 2.503.802.501.511.511.25
1765 Boston ·LA Kings mie 02:00 2.403.702.641.461.541.26
1773 NJ Devils·Edmonton mie 02:00 2.203.802.871.391.641.25
1777 Columbus ·NY Islanders mie 02:00 2.793.802.251.611.411.25
1800 Buffalo ·Florida mie 02:00 2.933.702.201.641.381.26
1801 Montreal ·Tampa Bay mie 02:30 2.703.702.351.561.441.26
1803 St. Louis ·Winnipeg mie 03:00 1.953.803.451.291.811.25
1808 Minnesota ·Dallas mie 03:00 2.403.802.591.471.541.25
1810 Nashville ·Washington mie 03:00 2.643.702.401.541.461.26
1812 Chicago ·San Jose mie 03:30 2.003.903.231.321.771.24
1832 Colorado ·Vancouver mie 04:00 2.203.802.871.391.641.25
1838 Calgary ·Toronto mie 04:00 2.103.803.061.351.701.25

HOCHEI: Belarus - Extraliga - Turul invinsilor

Final DATA1X21XX212
1599 HC Dinamo U20·Novopolotsk mar 18:00 4.895.201.402.521.101.09

HOCHEI: Canada - OHL

Final DATA1X21XX212
1748 Ottawa 67'S·North Bay B. mie 02:00 2.104.302.491.411.581.14

HOCHEI: Elveţia - NLB

Final DATA1X21XX212
1650 Winterthur·Chaux de Fonds mar 21:00 4.365.201.452.371.131.09
1667 Visp·Ajoie mar 21:00 2.154.502.361.451.551.13
1669 Langenthal·Thurgau mar 21:00 1.405.204.891.102.521.09
1671 Rapperswil ·Olten mar 21:00 1.904.202.881.311.711.14
1684 GCK Lions·Martigny mar 21:00 2.364.502.151.551.451.13

HOCHEI: Germania - DEL 2

Final DATA1X21XX212
1640 Kassel H.·Kaufbeuren mar 20:30 1.505.403.861.172.251.08

HOCHEI: INT - Liga Campionilor - Playoff

Final DATA1X21XX212
1341 Karpat·Frolunda HC mar 18:30 2.304.002.521.461.551.20
Finala ! Un singur meci! In Oulu (Finlanda)!

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
1558 Stalnye Lisy·Sibirskie Snaipery mar 14:00 1.704.603.271.241.911.12
1560 Tolpar Ufa·Avto Y. mar 15:30 1.405.204.891.102.521.09
1562 Chaika NN·Omskie Y. mar 16:00 2.104.202.521.401.581.15
1563 Sarmaty O.·Kuzn. Medvedi mar 16:00 2.154.202.451.421.551.15
1564 Ladya·Belye Medvedi mar 16:30 2.254.302.301.481.501.14
1565 Reaktor Niz.·Mamonty Yugry mar 17:00 1.654.503.541.211.981.13
1568 Cherepovets·Krasnaya A. mar 17:30 1.954.202.781.331.671.15
1592 Olympia K.·Snezh.Astana mar 17:30 5.546.201.302.931.071.05
1594 Din.ST.Peters.·Amurskie Tigry mar 17:30 1.604.503.791.182.061.13
1595 Irbis K.·Tyumen. Legion mar 17:30 1.109.0011.0-4.95-
1607 Myt. Atlanty·Sahalinskie A. mar 18:30 2.004.202.681.351.641.15
1621 Loko Y.·MHK Spartak mar 18:30 1.604.503.791.182.061.13

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
1559 Saryarka·Kazzinc mar 15:00 2.103.602.801.331.581.20
1597 Almetyevsk·Bars Kazan mar 17:30 1.454.305.291.082.371.14

HOCHEI: SUA - AHL

Final DATA1X21XX212
1728 St.Johns·Syracuse mie 01:00 2.153.802.831.371.621.22
1750 Utica Comets·Wilkes-Barre mie 02:00 2.493.802.401.501.471.22
1751 Lake Erie ·Chicago W. mie 02:00 2.003.803.151.311.721.22
1754 Albany ·Providence mie 02:00 2.003.803.151.311.721.22
1802 Manitoba M.·Texas Stars mie 03:00 3.444.001.851.851.261.20
1840 Bakersfield·Stockton Heat mie 05:00 2.203.802.751.391.601.22

HOCHEI: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
1624 Tingsryds Aif·Bjorkloven mar 20:00 1.604.303.941.172.061.14

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
2921 Eff.Kielce·Bydgoszcz mar 19:00 2.551.45

VOLEI: Italia - SuperLega (M)

Final DATA12
1097 Milano· Latina mar 21:30 2.851.37

VOLEI: Franta - Liga A (M)

Final DATA12
1055 Montpellier·Tours VB mar 21:00 3.211.30

VOLEI: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA12
1059 Netzhoppers ·Friedrichsha. mar 20:30 11.01.01

VOLEI: Coreea de Sud - V League (M)

Final DATA12
1045 Kepco·Woori mie 07:00 1.253.56

VOLEI: Liga Campionilor (F) - Playoffs 12

Final DATA12
1084 Chemik Police·Fenerbahce mar 21:30 2.951.35
Meciul 1.

VOLEI: Cupa Challenge (F)

Final DATA12
1078 Zar.Odintsovo·Paris mar 18:00 1.174.42
1080 Wiesbaden·CSM Bucuresti mar 20:00 1.522.36
1081 Kieldrecht·Bursa Bld. mar 21:30 5.311.12
Sferturi! Meciul 1.

SNOOKER: China Open Qualifiers 2016

Final DATA12
1462 D.Gilbert·D.Jones mar 16:30 1.154.75
1472 M.Davis·S.Hallworth mar 16:30 1.154.75
1474 T.Ford·M.Wild mar 16:30 1.154.75
1483 M.Selt·J.Cope mar 16:30 1.402.70
1484 G.Wilson·P.Davison mar 16:30 1.303.20
1487 X.Guodong·N.Bond mar 16:30 1.283.35
1493 J.Burnett·R.Muir mar 16:30 1.352.95
1494 D.Dale·H.Yassen mar 16:30 1.057.75
1499 R.Walden·B.Pinches mar 21:00 1.154.75
1503 J.Robertson·I.Santos mar 21:00 1.086.45
1505 P.Ebdon·M.Georgiou mar 21:00 1.352.95
1511 M.Stevens·C.Melling mar 21:00 1.303.20
1512 J.Lisowski·Z.Yong mar 21:00 1.154.75
1513 R.Lawler·H.Miah mar 21:00 1.303.20
1515 R.Milkins·D.Wells mar 21:00 1.303.20
1519 M.White·C.Steadman mar 21:00 1.253.55

TENIS DE MASA: Challenger Series (M)

Final DATA12
1531 F.Kojic·A.Robles mar 14:00 1.602.20
1533 M.Simovic·J.Simoncik mar 14:40 1.652.10

FUTSAL: Int.- UEFA Futsal EURO 2016 - Playoff

Final DATA1X21XX212
1382 Rusia·Azerbaidjan mar 19:30 1.305.506.501.053.001.08
1390 Kazakhstan·Italia mar 22:00 7.005.001.302.951.031.10
Sferturi! In Belgrad (SER)!

BANDY: Finlanda - Bandylliga

Final DATA1X21XX212
1356 OLS·Wp-35 mar 19:00 1.0710.010.0-5.00-

BANDY: Suedia - Allsvenskan Sud

Final DATA1X21XX212
1375 Surte·Nassjo mar 20:00 10.011.01.085.25--

FLOORBALL: Finlanda - Salibandyliiga

Final DATA1X21XX212
1381 TPS·Nokian K.P. mar 18:30 1.506.503.441.222.251.04

BADMINTON: Thailand Masters (GP) 2016 Dublu (F)

Final DATA12
1281 Stoeva/Stoeva·Supaji./Taeratta. mar 14:15 2.951.35
1302 Kittihar./Prajong.·Anscelly/Soong mar 14:55 1.552.30
1308 Laisuan/Sapniti·Q.Tian/Y.Zhao mar 15:35 11.01.01
1315 Patimon/Sukklad·A.R.Go/H.W.Yoo mar 16:15 11.01.01
1323 Chayanit/Muenwo.·K.E.Jung/S.C.Shin mar 16:55 5.101.13

BADMINTON: Thailand Masters (GP) 2016 Dublu (M)

Final DATA12
1264 Junhui/Yuchen·Issara/Puangp. mar 14:00 1.702.00
1269 Anugri./Triyacha.·LAW/T.K.Chan mar 14:00 2.101.65
1293 Wang/Zhang·Ampuns./Isriyana. mar 14:40 1.125.30
1299 Chan/C.H.R.Lee·Fernaldi/Sukam. mar 14:40 7.751.05
1303 Chew/Pongnairat·Francis/Kona mar 15:20 4.751.15
1311 Khateeb/Kashkal·S.Choi/J.H.Kim mar 16:00 11.01.01
1314 Eskand./Khanjani·K.K.Koo/B.H.Tan mar 16:00 11.01.01
1317 Dechapol/Kittinu.·Nandago./Ramcha. mar 16:40 1.204.00

BOWLS: Grand Prix Bowls

Final DATA12
2421 J.Breen·Ne.Smith mar 14:00 1.502.40
2424 W.Willgress·T.Stone mar 15:30 2.551.45