REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
lun mar mie joi vin sâm dum
17.03. 18.03. 19.03. 20.03. 21.03. 22.03. 23.03.
24.03. 25.03. 26.03. 27.03. 28.03. 29.03. 30.03.
31.03. 01.04. 02.04. 03.04. 04.04. 05.04. 06.04.
07.04. 08.04. 09.04. 10.04. 11.04. 12.04. 13.04.
14.04. 15.04. 16.04. 17.04.      

TELETEXT

Teletext
260
261
262
263
264

FOTBAL: Cupa Romaniei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1670 Astra-Petrolul 16.04. 20:30 2:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Cupa Romaniei - Cine se califica?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1971 Astra-Petrolul 16.04. 20:30 1:0 -:- -

FOTBAL: AFC Liga Campionilor - Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5008 Al Rayyan-Al Jazeera 16.04. 18:55 2:3 (0:1) PG2
5013 Al Shabab KSA-Esteghlal T. 16.04. 20:35 2:1 (0:0) PG2

FOTBAL: AFC Liga Campionilor - Grupa B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5026 Foolad Kh.FC-Al Jaish 16.04. 16:00 3:1 (2:1) PG2
5025 Bunyodkor-Al Fateh SC 16.04. 16:00 3:2 (1:0) PG1

FOTBAL: AFC Liga Campionilor - Grupa E

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5087 Cerezo O.-Pohang S. 16.04. 13:00 0:2 (0:1) PG2
5090 Buriram United-Shandong L. 16.04. 14:00 1:0 (1:0) PG1

FOTBAL: AFC Liga Campionilor - Grupa F

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5091 Central Coast-FC Seoul 16.04. 12:30 0:1 (0:0) PG2
5092 Beijing G.-Sanfrecce Hiroshima 16.04. 14:30 2:2 (0:0) PG1

FOTBAL: Liga Campionilor CONCACAF - FINALA

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1953 Cruz Azul-Toluca 16.04. 03:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U18 (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4905 Italia U18-Elvetia U18 16.04. 16:00 2:0 (1:0) -
1475 Danemarca U18-Austria U18 16.04. 18:30 1:2 (1:1) -

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U19 (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1477 Rusia U19-Cehia U19 16.04. 17:00 1:1 (0:1) -
1478 Elvetia U19-Italia U19 16.04. 18:00 2:4 (1:1) -
4906 Germania U19-Belgia U19 16.04. 19:00 5:2 (2:0) -
1479 Portugalia U19-Georgia U19 16.04. 19:00 4:1 (3:0) -

FOTBAL: Anglia Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2994 Everton-Crystal P. 16.04. 21:45 2:3 (0:1) PG2
2995 Manch.City-Sunderland 16.04. 21:45 2:2 (1:0) PG1

FOTBAL: Anglia Conference Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3105 Stalybridge-North Ferriby 16.04. 21:45 2:3 (1:1) -

FOTBAL: Anglia Conference Sud

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3677 Havant&W.-Boreham 16.04. 21:45 1:1 (1:1) -

FOTBAL: Anglia Isthmian Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3703 Lewes FC-Wingate&F. 16.04. 21:45 3:0 (0:0) -

FOTBAL: Anglia Northern Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3736 Fylde-Blyth 16.04. 21:45 5:1 (2:0) -
3737 Marine FC-Worksop T. 16.04. 21:45 0:1 (0:1) -
3740 Whitby-Buxton FC 16.04. 21:45 1:0 (1:0) -

FOTBAL: Anglia Super League (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1483 Birmingham (F)-Everton (F) 16.04. 21:30 0:0 -:- -
1484 Notts C.(F)-Arsenal (F) 16.04. 21:30 1:1 -:- -

FOTBAL: Cupa Frantei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4069 Guingamp-Monaco 16.04. 22:00 1:1 (1:1) PG1

FOTBAL: Cupa Frantei - Cine se califica?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5958 Guingamp-Monaco 16.04. 22:00 1:0 -:- -

FOTBAL: Germania Regionala Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4039 Oldenburg-Cloppenburg 16.04. 19:15 1:0 (0:0) -

FOTBAL: Germania Regionala Sudvest

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4463 Kaiserslautern II-Mannheim 16.04. 18:00 2:1 (1:0) -

FOTBAL: Germania - Bayernliga Sud

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1496 FC Pipinsried-SV Pullach 16.04. 19:15 4:0 -:- -

FOTBAL: Cupa Germaniei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4484 Bayern M.-Kaiserslautern 16.04. 21:30 5:1 (2:0) PG1

FOTBAL: Cupa Germaniei - Cine se califica?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5956 Bayern M.-Kaiserslautern 16.04. 21:30 1:0 -:- -

FOTBAL: Coppa Italia Lega Pro - Finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5053 Salernitana-Monza 16.04. 21:45 1:1 (0:0) -

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa II

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4641 Barakaldo-Real Union 16.04. 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Cupa Regelui Spaniei - Finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4829 Barcelona-Real Madrid 16.04. 22:30 1:2 (0:1) PG2

FOTBAL: Cupa Regelui Spaniei - Castigatoare!

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1979 Barcelona-Real Madrid 16.04. 22:30 0:1 -:- -

FOTBAL: Africa de Sud PSL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5615 Free State-Univ.Pretoria 16.04. 19:00 1:0 (0:0) PG1
5616 Bidvest Wits-Moroka S. 16.04. 20:30 2:1 (0:0) PG1
5617 Golden Arrows-Bloemfontein 16.04. 20:30 1:1 (0:0) PG2
5618 Mamelodi-Mpumalanga 16.04. 20:30 1:0 (1:0) PG1
5619 Platinium Stars-Amazulu 16.04. 20:30 1:0 (0:0) PG1
5620 Polokwane City-Kaizer Chiefs 16.04. 20:30 0:2 (0:1) PG2

FOTBAL: Argentina Primera Division - Torneo Final

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1923 Atl.Rafaela-Rosario 16.04. 21:00 2:3 (0:1) PG2
1928 Estudiantes-River Plate 16.04. 23:10 0:0 (0:0) -
1930 Newell's Old Boys-Colon 16.04. 23:10 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Argentina Primera Metroplitana B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1351 Barracas Central-Estudiantes BA 16.04. 21:30 2:0 (2:0) -

FOTBAL: Cupa Argentinei

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1356 Defensa Y Justicia-CA Brown Adrogue 16.04. 21:30 1:1 (1:0) -

FOTBAL: Australia Victoria Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2781 Bentleigh-Green Gully 16.04. 13:30 3:1 (2:0) -
2784 Melbourne Kn.-Hume City 16.04. 13:30 0:1 (0:0) -
2785 Porth Melbourne-Northcote City 16.04. 13:30 0:1 (0:1) -

FOTBAL: Australia Cupa Canale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1833 Capalaba FC-North Star 16.04. 12:00 3:0 -:- -
1834 Brisbane Force-Lions FC 16.04. 12:30 0:1 -:- -
1835 Centenary-Virginia Utd. 16.04. 12:30 4:3 -:- -
1836 Eastern S.-Wolves FC 16.04. 12:30 2:2 -:- -
1837 Logan L.-The Gap 16.04. 12:30 5:0 -:- -
1838 Western S.-Kangaroo P.R. 16.04. 12:30 2:3 -:- -

FOTBAL: Austria Regionala Centrala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2066 A.Klagenfurt-Sturm (Am) 16.04. 20:00 4:2 (1:1) -

FOTBAL: Cupa Austriei - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2075 Wolfsberger-Salzburg 16.04. 19:00 0:6 (0:0) PG2

FOTBAL: Cupa Austriei - Cine se califica?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1621 Wolfsberger-Salzburg 16.04. 19:00 0:1 -:- -

FOTBAL: Cupa Azerbaidjanului - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3587 Gabala-Kh.Lankaran 16.04. 14:00 3:0 (0:0) -
3589 Neftci Baku-Ravan 16.04. 17:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL: Belgia Pro League - Runda castigatorilor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2114 Club Brugge-Genk 16.04. 21:30 2:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Cupa Bosniei si Hertegovinei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3714 Zrinjski-FK Sarajevo 16.04. 19:00 1:3 (0:1) PG2
3717 Siroki B.-Celik Z. 16.04. 20:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Cupa Bulgariei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3798 Botev P.-Lok.Sofia 16.04. 16:15 3:1 (1:0) PG1
3804 Ludogorets R.-Lok.Plovdiv 16.04. 18:00 2:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Cupa Armeniei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2306 Banants Y.-Gandzasar 16.04. 15:00 1:1 (1:1) -

FOTBAL: Cupa Cehiei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3836 Jablonec-Sparta P. 16.04. 17:45 3:1 (1:0) PG1

FOTBAL: Coreea de Sud - National League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1694 Gangneung City-Gimhae 16.04. 13:00 0:0 -:- -
1729 Changwon City FC-Ulsan Mipo 16.04. 13:00 1:2 -:- -
1736 Incheon K.-Gyeongju 16.04. 13:00 0:3 -:- -
1747 Mokpo City FC-Busan TC 16.04. 13:00 1:1 -:- -

FOTBAL: Croatia 1.HNL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3908 Dragovoljac-Hajduk Split 16.04. 18:00 4:1 (2:0) PG1
3910 Lok.Zagreb-Istra 16.04. 20:00 3:2 (0:1) PG2
3911 RNK Split-Dinamo Z. 16.04. 20:00 0:3 (0:2) PG2

FOTBAL: Croatia 2.HNL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3924 HNK Gorica-Pomorac 16.04. 18:00 0:0 (0:0) -
3928 Zelina-Cibalia 16.04. 18:00 0:1 (0:1) -
3925 Lucko-Segesta 16.04. 18:00 1:2 (1:1) -
3926 Sesvete-NK Zagreb 16.04. 18:00 1:1 (0:0) -
3927 Solin-Dugopolje 16.04. 18:00 1:1 (1:0) -
3929 Zapresic-Rudes 16.04. 19:00 1:0 (0:0) -

FOTBAL: Danemarca Superligaen

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2867 Viborg-Aalborg 16.04. 21:00 0:2 (0:0) PG2

FOTBAL: Egipt Premier League - Grupa 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3890 Bani Sweif-Petrojet 16.04. 16:30 1:1 (0:1) -

FOTBAL: Elvetia Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5636 Aarau-Luzern 16.04. 20:45 1:2 (1:1) PG1
5638 Grasshoppers-Thun 16.04. 20:45 0:5 (0:4) PG2
5637 Basel-Zurich 16.04. 21:30 4:2 (1:0) PG1

FOTBAL: Cupa Estoniei - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4432 Johvi JK-Emmaste 16.04. 18:00 0:1 (0:1) -

FOTBAL: Cupa Finlandei - Optimi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1630 Honka-Kuopio PS 16.04. 15:00 0:3 (0:3) PG2
4448 Inter Turku-Mypa 16.04. 17:00 3:0 (1:0) PG1
4449 Jyvaskyla-TPS Turku 16.04. 17:30 1:0 (0:0) PG1
4450 Vaasa PS-Lahti 16.04. 18:30 0:0 (0:0) -
4452 Hameenlinna-Mariehamn 16.04. 18:30 2:4 (1:1) PG1
4451 HJK Helsinki-RoPS 16.04. 19:00 2:0 (2:0) PG1

FOTBAL: Ghana Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1516 Sekondi H.-Asante Kotoko 16.04. 18:00 1:1 -:- -

FOTBAL: Cupa Greciei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4672 Panathinaikos-OFI Creta 16.04. 17:00 1:0 (1:0) PG1
1194 PAOK-Olympiakos P. 16.04. 20:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Guatemala Liga Nacional - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4528 Universidad SC-CSD Xelaju MC 16.04. 00:05 2:1 (0:0) -
4582 CSD Municipal-Malacateco 16.04. 20:00 1:0 (1:0) -

FOTBAL: India I-League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4126 Mohammedan-Lajong 16.04. 12:30 4:5 (2:3) -
4676 Churchill SC-East Bengal 16.04. 14:30 1:0 (1:0) -

FOTBAL: Indonezia Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4765 Persik Kediri-Semen Padang 16.04. 11:30 1:2 (0:1) -
4771 Persijap Jepara-Persija Jakarta 16.04. 15:00 0:2 (0:1) -

FOTBAL: Islanda - Cupa Ligii - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1517 Thor Akureyri-Keflavik 16.04. 21:00 2:2 (1:2) -
1519 Breidablik-Vikingur R. 16.04. 22:00 1:0 (0:0) -
1520 Stjarnan-Hafnarfjordur 16.04. 22:00 1:2 (0:0) -

FOTBAL: Israel State Cup - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5081 Mac.Petach Tikva-Macc.Netanya 16.04. 18:00 1:2 (0:0) PG2
5089 Kiryat Shmona-Hap.Beer Sheva 16.04. 20:30 2:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Japonia - Cupa Ligii - Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5137 Sagan Tosu-Gamba Osaka 16.04. 13:00 0:2 (0:1) PG2
5138 V.Sendai-Kashima A. 16.04. 13:00 1:2 (0:1) PG2
5139 Vissel Kobe-FC Tokyo 16.04. 13:00 0:3 (0:1) PG2

FOTBAL: Japonia - Cupa Ligii - Grupa B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5140 Niigata-V.Kofu 16.04. 13:00 1:0 (0:0) PG1
5142 Omiya Ardija-Kashiwa 16.04. 13:00 1:1 (1:0) PG1
5143 Urawa RD-Tokushima 16.04. 13:30 4:3 (1:1) PG2

FOTBAL: Letonia Virsliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6296 Ventspils-FC Jurmala 16.04. 17:00 3:1 (2:1) -
6297 Daugava D.-Daugava R. 16.04. 17:00 3:2 (1:2) -
5361 FK Liepaja-FK Jelgava 16.04. 19:00 2:3 (1:1) -
6298 Skonto Riga-FS Metta/Lu 16.04. 19:00 3:1 (2:1) -

FOTBAL: Lituania A Lyga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5165 Atlantas K.-Ekranas 16.04. 17:00 2:2 (2:1) -

FOTBAL: Maroc Botola

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5304 AS Far-Raja Casablanca 16.04. 19:00 1:3 (0:2) -

FOTBAL: Oman Division 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5855 Al Suwaiq-Sur 16.04. 16:45 0:1 -:- -
5856 Sohar-Majees 16.04. 19:00 3:1 -:- -
5857 Al Shabab-Dhufar 16.04. 19:30 2:1 -:- -

FOTBAL: Cupa Poloniei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5430 Arka G.-Zaglebie L. 16.04. 19:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Cupa Portugaliei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5938 Benfica-FC Porto 16.04. 22:45 3:1 (1:0) PG1
5939 Rio Ave-Braga 16.04. 23:15 2:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Cupa Portugaliei - Cine se califica?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1839 Benfica-FC Porto 16.04. 22:45 1:0 -:- -
1841 Rio Ave-Braga 16.04. 23:15 1:0 -:- -

FOTBAL: Cupa Rusiei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5883 CSKA Moscova-FC Krasnodar 16.04. 18:30 0:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Cupa Rusiei - Cine se califica?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1976 CSKA Moscova-FC Krasnodar 16.04. 18:30 0:1 -:- -

FOTBAL: Singapore S.League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5645 Albirex N.-Warriors 16.04. 14:30 0:4 (0:1) PG2
5646 Hougang Utd.-Brunei 16.04. 14:30 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Serbia 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5535 Bezanija-Proleter N.S. 16.04. 14:00 2:1 (1:0) -
5536 Dolina-Teleoptik 16.04. 17:00 2:0 (1:0) -
5537 Indjija-Jedinstvo 16.04. 17:00 3:1 (0:0) -
5538 Radnik S.-Borac C. 16.04. 17:00 0:0 (0:0) -
5539 Sindjelic-BSK Borca 16.04. 17:00 2:0 (2:0) -
5540 Sloga P.M.-Metalac G.M. 16.04. 17:00 0:0 (0:0) -
5541 Smederevo-Mladost L. 16.04. 17:00 0:1 (0:1) -
5542 Timok-Sloga K. 16.04. 17:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Slovacia - Liga tineret U19

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1771 Ruzomberok U19-Zilina U19 16.04. 15:00 3:1 -:- -

FOTBAL: Slovenia PrvaLiga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5680 Triglav G.-Krka 16.04. 17:30 1:1 (0:1) PG2
5681 Domzale-Maribor 16.04. 20:00 1:2 (0:1) PG2
5682 Zavrc-Olimpija Ljub. 16.04. 20:30 3:1 (2:1) PG1
5683 Gorica-NK Celje 16.04. 21:00 5:0 (3:0) PG1
5684 Rudar V.-Koper 16.04. 21:05 0:2 (0:1) PG2

FOTBAL: Slovenia 2 SNL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1776 Kalcer Radomlje-Krsko 16.04. 17:30 0:0 -:- -
1774 Aluminij-NK Ankaran 16.04. 17:30 0:1 -:- -
1782 NK Bela Krajina-Sampion Celje 16.04. 17:30 1:4 -:- -
1783 NK Roltek Dob-NK Sencur 16.04. 17:30 1:0 -:- -
1789 NK Smartno-NK Verzej 16.04. 17:30 1:3 -:- -

FOTBAL: Suedia Allsvenskan

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5717 Hacken-Halmstad 16.04. 20:00 3:0 (2:0) PG1
5718 Norrkoping-Mjallby 16.04. 20:00 1:1 (0:1) PG2
5719 Orebro-Malmo FF 16.04. 20:00 1:2 (0:1) PG2
5720 Djurgarden-AIK 16.04. 20:05 2:3 (0:1) PG2

FOTBAL: Suedia 3. Division - Sodra Svealand

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1828 Tyreso FF-IFK Stockholm 16.04. 21:00 0:3 -:- -

FOTBAL: Suedia 2. Division - Norra Gotaland

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1829 Larje Angereds-Lerums IS 16.04. 20:00 2:0 -:- -

FOTBAL: Cupa Turciei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4293 Bursa-Galatasaray 16.04. 20:00 2:5 (2:1) PG1

FOTBAL: Tara Galilor - Welsh League Division One

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1830 Tata Steel FC-Ton Pentre 16.04. 20:15 1:3 -:- -
1831 Cwmbran Celtic-Penybont FC 16.04. 20:30 0:2 -:- -

FOTBAL: Ucraina Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5783 Met.Zaporizhya-Goverla ZU 16.04. 16:00 0:1 (0:0) PG2
5782 Met.Donetsk-Ch.Odessa 16.04. 16:00 3:2 (2:0) PG1
5784 Karpaty-I.Mariupol 16.04. 18:00 0:1 (0:1) PG2
5785 Dinamo Kiev-Shakhtar D. 16.04. 20:00 0:2 (0:2) PG2

FOTBAL: Cupa Ungariei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4898 MTK-Ujpest 16.04. 19:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Ucraina Liga de Tineret

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4234 Tavria U21-Sevastopol U21 16.04. 12:00 2:2 -:- -
4235 Metalist H. U21-Zorya U21 16.04. 15:00 1:2 -:- -
4236 Dinamo Kiev U21-Shakhtar D. U21 16.04. 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL: Ucraina U19 Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4256 Met.Donetsk U19-Dnepr D. U19 16.04. 13:00 2:2 -:- -
4253 Chernomorets O. U19-Shakhtar D.U19 16.04. 14:00 0:0 -:- -
4255 Karpaty L. U19-Dinamo Kiev U19 16.04. 14:00 2:2 -:- -

FOTBAL: Ucraina U19 Grupa B

COD EVENIMENT   DATA
4262 Illichivec Mariupol U19-Sevastopol U19 16.04. 13:00 Nu s-a jucat!
4263 Tavria U19-Volyn Lutsk U19 16.04. 15:00 4:1 -:- -
4264 Vorskla P. U19-Zorya U19 16.04. 16:00 2:0 -:- -

FOTBAL: Costa Rica - Campionatul de Vara

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2936 Alajuelense-AD Carmelita 16.04. 05:00 1:0 (1:0) -

TENIS: ATP - Monte Carlo (Monaco) - CASTIGATOR !

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1226 M.Cilic-Castigator 16.04. 16:00 0:1 -:- -:-
1219 G.Monfils-Castigator 16.04. 16:00 0:1 -:- -:-
1207 A.Dolgopolov-Castigator 16.04. 22:00 0:1 -:- -:-

TENIS: ATP - Monte Carlo (Monaco)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2470 R.Bautista-F.Fognini 16.04. 11:35 0:2 6:7 10:13
1010 M.Llodra-L.Rosol 16.04. 11:35 0:2 4:6 8:12
1012 Y.H.Lu-M.Raonic 16.04. 11:35 1:2 7:6 10:18
1013 P.Andujar-A.Seppi 16.04. 13:00 1:2 6:7 17:18
2487 R.Stepanek-R.Federer 16.04. 13:45 0:2 1:6 3:12
1014 T.Robredo-J.Benneteau 16.04. 13:45 2:1 4:6 16:7
1017 R.Nadal-T.Gabashvili 16.04. 14:50 2:0 6:4 12:5
1015 G.Dimitrov-A.Ramos 16.04. 15:00 2:1 4:6 16:13
1016 N.Mahut-N.Almagro 16.04. 15:55 0:2 6:7 9:13
1023 S.Wawrinka-M.Cilic 16.04. 16:35 2:0 6:0 12:2
1018 G.Garcia L.-A.Dolgopolov 16.04. 17:55 2:0 6:1 13:6
1022 G.Monfils-P.Carreno B. 16.04. 17:55 0:2 3:6 9:13

TENIS: ATP - Monte Carlo (Monaco) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1052 J.Rojer/H.Tecau-R.Arneo/B.Balle 16.04. 15:00 1:2 6:2 -:-
1027 L.Kubot/R.Linds-R.Bopan/A.Qures 16.04. 15:00 0:2 3:6 -:-
2491 J.Chard/G.Simon-I.Dodig/M.Melo 16.04. 16:30 1:2 2:6 -:-
2490 B.Bryan/M.Bryan-L.Rosol/R.Stepa 16.04. 17:00 2:0 6:4 -:-

TENIS: WTA - Kuala Lumpur (Malaezia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1033 G.Gatto M.-Z.Diyas 16.04. 09:00 0:2 1:6 5:12
1034 L.Kichenok-M.Linette 16.04. 10:05 0:2 1:6 3:12
1195 D.Cibulkova-P.Ozgen 16.04. 13:30 2:0 6:1 12:4
1035 D.Kovinic-P.Mayr 16.04. 14:30 1:2 4:6 11:15

TENIS: WTA - Kuala Lumpur (Malaezia) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA
2090 A.Amanm/K.DateK-E.Hozum/M.Miyam 16.04. 14:30
1202 Ka.Plisk/Kr.Plisk-L.Kiche/O.Savch 16.04. 15:30 1:2 4:6 -:-
2091 A.Boey/Z.Yang-E.Danii/M.Linet 16.04. 16:00 0:2 0:6 -:-
1203 T.Babos/H.Chan-A.Kruni/A.Vrlji 16.04. 17:15 2:1 4:6 -:-

TENIS: Challenger (M) - San Luis Potosi (Mexic)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1642 M.Arevalo-D.O'Brien 16.04. 00:45 2:0 6:1 13:7
1643 M.Echazu-P.Lorenzi 16.04. 00:45 0:2 3:6 5:12
1398 M.Reyes V.-Kev.King 16.04. 01:30 0:2 3:6 6:12
1395 A.Falla-L.Gomez 16.04. 03:30 0:2 2:6 8:13
1003 I.Endara-V.Estrella 16.04. 20:05 0:2 3:6 6:12
1040 A.Di Mauro-L.Martinez 16.04. 20:05 2:0 6:0 12:0
1041 A.Menendez M.-Kev.King 16.04. 20:05 2:0 6:4 12:7
1002 A.Velotti-T.Hank 16.04. 21:30 2:0 6:4 13:10
1004 C.Ramirez-N.Barrientos 16.04. 21:30 0:2 4:6 8:12
1044 N.Langer-D.Munoz 16.04. 21:30 2:0 6:4 12:8
1047 P.Torebko-P.Lorenzi 16.04. 23:30 0:2 0:6 2:12

TENIS: Challenger (M) - Santiago (Chile)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1005 A.Collarini-T.De Bakker 16.04. 18:05 1:2 6:3 13:16
1051 P.Capdeville-J.Duckworth 16.04. 19:30 1:2 7:6 14:18
1053 F.Coria-J.Hernandez 16.04. 21:00 2:1 7:6 17:16
1054 G.Quinzi-F.Arguello 16.04. 21:00 0:2 5:7 6:13

TENIS: Challenger (M) - Sao Paulo II (Brazilia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1258 A.Brizzi-R.Machado 16.04. 16:05 0:2 4:6 6:12
1259 B.Rola-J.Pereira 16.04. 16:05 2:0 6:4 12:6
1042 F.Romboli-G.Duran 16.04. 16:05 0:2 1:6 3:12
1043 D.Souto-G.Pella 16.04. 16:05 1:2 6:2 15:15
1265 M.Alund-M.Gonzalez 16.04. 17:30 0:2 1:6 5:12
1263 D.Schwartzman-F.Saretta 16.04. 17:30 2:0 6:2 12:4
1019 S.Sabry-J.O.Souza 16.04. 17:30 0:2 4:6 9:13
1075 G.Elias-T.K.Wang 16.04. 17:30 2:0 6:3 12:4
1269 T.Monteiro-B.Sant'anna 16.04. 19:00 1:2 7:6 12:18
1076 N.Ciric-H.Zeballos 16.04. 19:00 0:2 1:6 5:12
1077 R.Dutra S.-A.Ghem 16.04. 19:00 2:0 7:6 13:7

TENIS: Challenger (M) - Sarasota (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1063 A.Bogomolov Jr.-G.Mina 16.04. 01:30 2:0 7:5 13:8
1078 A.Arnaboldi-G.Melzer 16.04. 19:35 0:2 5:7 7:13
1079 M.Zverev-D.Young 16.04. 19:35 0:0 4:6 0:0
1084 R.Ramirez H.-N.Kyrgios 16.04. 21:00 0:2 6:7 10:13

TENIS: ITF (M) - Antalya (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1521 A.Bodmer-M.Tchoutakian 16.04. 10:30 2:1 -:- -:-
1526 A.Desyatnik-M.Moraing 16.04. 10:30 0:2 -:- -:-
1538 E.Fomba-M.Podzus 16.04. 10:30 0:2 -:- -:-
1543 Y.Mertens-R.Boutillier 16.04. 10:30 2:0 -:- -:-
1541 L.Schutt-A.Mies 16.04. 10:30 0:2 -:- -:-
1539 H.Sousa-H.Nys 16.04. 10:30 0:2 -:- -:-
1542 S.Vovk-M.Marfia 16.04. 10:30 2:0 -:- -:-
1540 J.Demois-E.Tyurnev 16.04. 10:30 ANULAT
1556 N.Deus-L.Margaroli 16.04. 11:45 2:0 -:- -:-
1555 A.Klegou-A.Pavlasek 16.04. 11:45 2:1 -:- -:-
1559 T.Schonenberg-R.Ziganshin 16.04. 11:45 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Doha (Qatar)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1580 T.Chen-J.Sels 16.04. 16:00 2:0 -:- -:-
1571 F.Maccari-I.Klec 16.04. 16:00
1572 R.Roelofse-O.Golding 16.04. 16:00 1:2 -:- -:-
1570 A.Van Der Duim-M.Pecotic 16.04. 16:00 2:1 -:- -:-
1583 A.Bossel-J.Merckx 16.04. 17:15 2:1 -:- -:-
1585 M.Geerts-P.Licciardi 16.04. 17:15 1:2 -:- -:-
1586 R.Olin-J.Ward H. 16.04. 17:15 0:2 -:- -:-
1584 Jai.Pulgar-P.Rosenholm 16.04. 17:15 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Heraklion (Grecia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1599 S.Jakovljevic-D.Katic 16.04. 10:05 0:2 -:- -:-
1590 N.Kokkotas-N.Pauffley 16.04. 10:05 0:2 -:- -:-
1587 E.Song-M.Konecny 16.04. 10:05 0:2 -:- -:-
1602 G.Barrere-S.Boltz 16.04. 11:15 1:2 -:- -:-
1606 K.Mikos-D.Masur 16.04. 11:15 0:2 -:- -:-
1600 D.Simunek-T.Kocevar D. 16.04. 11:15 2:0 -:- -:-
1608 T.Wietoska-H.Meehan 16.04. 11:15 ABD. T.Wietoska
1610 C.Gomez H.-E.Eleskovic 16.04. 12:45 2:0 -:- -:-
1611 C.Kapogiannis-R.Coco 16.04. 12:45 0:2 -:- -:-
1612 D.Kuzmanov-C.Heyman 16.04. 12:45 2:0 -:- -:-
1609 A.Ward-C.Norrie 16.04. 12:45 2:0 -:- -:-
1613 D.Djokovic-R.Rodriguez 16.04. 14:15 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Itajai (Brazilia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1792 T.Iriarte-D.Dutra Da Silva 16.04. 17:00 0:2 -:- -:-
1790 C.Zampieri-I.Escobar 16.04. 17:00 2:0 -:- -:-
1791 E.Dischinger-C.Severino 16.04. 17:00 0:2 -:- -:-
1793 A.Tsuchiya-R.Arus 16.04. 18:15 2:0 -:- -:-
1795 M.Kestelboim-M.Cuevas 16.04. 18:15 0:2 -:- -:-
1798 T.Turini-J.L.Magalhaes 16.04. 18:15 2:1 -:- -:-
1801 C.Silva-N.Santos 16.04. 19:45 0:2 -:- -:-
1800 B.Ugarte-L.Kirche 16.04. 19:45 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Pereira (Columbia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1803 A.LLompart-F.Mantilla 16.04. 17:30 1:2 -:- -:-
1804 F.Mena-T.Buchhass 16.04. 17:30 2:0 -:- -:-
1805 F.Zeballos-M.N.Martinez 16.04. 17:30 0:2 -:- -:-
1810 F.De Paula-D.Galan R. 16.04. 18:45 2:0 -:- -:-
1806 E.Struvay-F.Escobar 16.04. 18:45 2:0 -:- -:-
1811 J.P.Varillas P.-A.De Greef 16.04. 18:45 0:2 -:- -:-
1812 J.Benitez-M.Quintero 16.04. 20:15 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - St.Margherita di Pula (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1814 M.Bortolotti-S.Caruso 16.04. 11:00 2:1 -:- -:-
1813 J.Samper M.-R.Sinicropi 16.04. 11:00 1:2 -:- -:-
1815 A.Alcaraz I.-G.Oradini 16.04. 12:15 1:2 -:- -:-
1822 L.Lokoli-J.Tatlot 16.04. 12:15 0:2 -:- -:-
1823 R.Marcora-M.Hamou 16.04. 12:15 2:0 -:- -:-
1824 S.Napolitano-E.Burzi 16.04. 12:15 0:2 -:- -:-
1826 J.De Loore-G.Oliveira 16.04. 13:45 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Sharm el Sheikh (Egipt)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1455 G.Gigounon-B.Erguden 16.04. 11:00 2:0 -:- -:-
1456 J.Oswald-A.Lazdins 16.04. 11:00 0:2 -:- -:-
1459 M.Perchicot-M.Osama 16.04. 11:00 0:2 -:- -:-
1460 Y.Vandenbulcke-E.Ymer 16.04. 11:00 2:1 -:- -:-
1461 K.Hossam-I.Al Taweel 16.04. 12:15 1:2 -:- -:-
1466 K.Maamoun-A.Yuksel 16.04. 12:15 2:1 -:- -:-
1468 H.Sillanpaa-M.Vervoot 16.04. 12:15 1:2 -:- -:-
1470 T.Statzberger-T.Altuna 16.04. 12:15 2:0 -:- -:-
1471 R.Affonso N.-A.Chaudary 16.04. 15:30 2:0 -:- -:-
1474 A.Richard-S.Moneke 16.04. 15:30 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Antalya (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1365 K.Gaydarzhi-M.Eklund 16.04. 12:00 2:0 -:- -:-
1382 K.Hering-D.Negreanu 16.04. 12:00 0:2 -:- -:-
1357 E.Kokce-O.Doroshina 16.04. 12:00 0:2 -:- -:-
1384 V.Muntean-P.C.Lee 16.04. 12:00 0:2 -:- -:-
1383 L.Reichel-L.Prenkovic 16.04. 12:00 2:1 -:- -:-
1389 J.Coin-S.Honigova 16.04. 13:15
1385 A.Fomina-C.Romeo 16.04. 13:15 1:2 -:- -:-
1390 M.Katsitadze-A.Vdovenco 16.04. 13:15 2:0 -:- -:-
1387 E.Lopes-R.Ushijima 16.04. 13:15
1386 B.Schoofs-D.Ciobanu 16.04. 13:15 2:0 -:- -:-
1388 I.Soylu-B.Stefkova 16.04. 13:15 2:1 -:- -:-
1392 A.Komardina-E.Nepliy 16.04. 14:45 2:0 -:- -:-
1393 N.Orlova-Y.Zhang 16.04. 14:45 2:0 -:- -:-
1402 S.Tolibova-D.Khazaniuk 16.04. 14:45 0:2 -:- -:-
1403 Wu.Zheng-M.Gasparyan 16.04. 14:45
1391 A.Amiraghyan-K.Takahata 16.04. 14:45 ANULAT

TENIS: ITF (F) - Dothan (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1558 O.Govortsova-P.Rampre 16.04. 02:00 2:1 -:- -:-
1407 V.Cepede-L.Tsurenko 16.04. 18:00 2:0 -:- -:-
1405 I.Falconi-An.Rodionova 16.04. 18:00 2:0 -:- -:-
1404 G.Min-H.El Tabakh 16.04. 18:00 2:0 -:- -:-
1406 T.Townsend-M.Gonzalez 16.04. 18:00 2:0 -:- -:-
1409 C.Y.Hsu-A.Kontaveit 16.04. 19:15 0:2 -:- -:-
1408 A.Kalinina-M.Klaffner 16.04. 19:15 2:0 -:- -:-
1412 P.Porter-V.Duval 16.04. 19:15 1:2 -:- -:-
1411 D.Lao-O.Rogowska 16.04. 19:15 1:2 -:- -:-
1413 U.Eikeri-Y.Putintseva 16.04. 20:45 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Heraklion (Grecia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1418 N.Stadler-D.Papamichail 16.04. 10:05 1:2 -:- -:-
1417 J.Stamatova-M.Sakkari 16.04. 10:05 0:2 -:- -:-
1420 N.Dzalamidze-L.Cervera 16.04. 11:15 1:2 -:- -:-
1423 V.Grammatikopoulou-M.Decker 16.04. 12:45 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Karshi (Uzbekistan)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1691 M.Vaks-T.Ismailov 16.04. 11:00 0:2 -:- -:-
1648 A.Dubinski-V.Uzhylovsky 16.04. 11:00 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Karshi (Uzbekistan)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1426 Y.Buchina-N.Broady 16.04. 11:00 0:2 -:- -:-
1425 A.Tarasova-T.Moore 16.04. 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - St.Margherita di Pula (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1091 J.Ostapenko-S.Eccel 16.04. 11:00 2:1 -:- -:-
1089 C.Roemer-C.Icardi 16.04. 11:00 2:0 -:- -:-
1092 O.Saez Larra-A.Albie 16.04. 11:00 1:2 -:- -:-
1090 C.Sartori-D.Alessandrelli 16.04. 11:00 2:0 -:- -:-
1093 C.Mitu-J.Boualem 16.04. 12:15 2:0 -:- -:-
1107 S.Andrei-J.Ladurner 16.04. 13:45 0:2 -:- -:-
1096 I.Cavalle-S.Sorribes T. 16.04. 13:45 1:2 -:- -:-
1094 A.Korzeniak-C.Scala 16.04. 13:45 2:0 -:- -:-
1095 A.Savoretti-M.Arcangioli 16.04. 13:45 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Sharm el Sheikh (Egipt)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1109 E.Cadar-Y.Hamza 16.04. 11:00 2:0 -:- -:-
1110 N.Parrizas Diaz-C.Izuogo 16.04. 11:00 2:0 -:- -:-
1108 A.Riley-P.Konig 16.04. 11:00 0:2 -:- -:-
1112 N.Selakovic-L.Rafful 16.04. 11:00 2:0 -:- -:-
1113 A.Collombon-C.Pera 16.04. 12:15 2:0 -:- -:-
1118 D.Covington-S.Bamburac 16.04. 12:15 0:2 -:- -:-
1121 K.Dunne-X.Dong 16.04. 12:15 2:0 -:- -:-
1122 P.Payet-V.Prosperi 16.04. 12:15 0:2 -:- -:-
1179 V.Ciraolo-A.Morgina 16.04. 13:45 0:2 -:- -:-
1151 K.Pavlovic-G.Bruzzone 16.04. 13:45 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Shymkent (Kazakhstan)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1181 L.Vasilyeva-S.Smagina 16.04. 10:05 2:0 -:- -:-
1185 K.Stresnakova-D.Lodikova 16.04. 10:15 0:2 -:- -:-
1184 A.Grinchishina-I.Lidkovskaya 16.04. 10:15 2:0 -:- -:-

TENIS DE MASA: Challenger Series (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
1187 P.David-P.Musko 16.04. 10:10 3:1
1188 H.Nordberg-T.Yordanov 16.04. 10:40 3:0
1189 L.Kou-V.Brodd 16.04. 11:30 3:1
1190 J.Huzjak-P.Musko 16.04. 12:10 2:3
1192 P.David-T.Yordanov 16.04. 12:40 3:0
1193 H.Nordberg-J.Kleprlik 16.04. 13:30 3:1

BASCHET: EUROLIGA (M) - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2063 CSKA M.-Panathinaikos 16.04. 19:00 72:72 40:33 77:74
2065 Milano-Maccabi TA 16.04. 21:45 87:87 47:42 99:101

BASCHET: NBA - Playoffs - Optimi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2464 Brooklyn-New York 16.04. 03:00 98:109 43:55 98:109
2465 LA Clippers-Denver 16.04. 05:30 117:105 63:46 117:105

BASCHET: Italia A1 (F) - Playoffs - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2080 Umbertide-Ragusa 16.04. 21:30 65:76 36:30 65:76
2076 Lucca-Schio 16.04. 21:30 53:76 26:35 53:76

BASCHET: Germania BBL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2227 Bonn-Oldenburg 16.04. 20:30 74:74 27:39 84:79

BASCHET: Polonia PLK - Turul câ?tigatorilor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2283 Rosa Radom-Czarni Slupsk 16.04. 19:00 57:83 36:38 57:83
2284 Trefl Sopot-Turow Z. 16.04. 19:30 89:94 52:41 89:94
2287 Zielona Gora-Anwil W. 16.04. 20:00 83:66 49:32 83:66

BASCHET: Polonia PLK - Turul invinsilor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2294 Asseco Prokom-AZS Koszalin 16.04. 20:00 79:77 38:34 79:77
2295 Polpharma SG-Siarka 16.04. 20:00 87:73 48:35 87:73
2296 Slask W.-Kotwica 16.04. 20:30 93:70 49:41 93:70

BASCHET: Cehia NBL - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2083 Ostrava-Nymburk 16.04. 18:30 63:96 30:55 63:96

BASCHET: Austria ABL - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2171 UBSC Graz-St.Polten 16.04. 20:00 83:78 39:35 83:78

BASCHET: Anglia BBL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1827 Sheffield Sharks-Worcester Wolves 16.04. 21:30 86:76 41:41 86:76

BASCHET: Estonia KML - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2174 Tu/Rock-Valga 16.04. 19:00 82:57 46:30 82:57

BASCHET: Finlanda Korisliiga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2303 Honka-Lappeenranta 16.04. 18:30 92:83 54:40 92:83
2304 Kauhajoen-KTP Kotka 16.04. 18:30 96:88 40:51 96:88
2319 Kouvot Kouvola-Korikobrat 16.04. 18:30 102:86 59:39 102:86
2320 Pyrinto Tampere-Namika Lahti 16.04. 18:30 86:76 42:36 86:76
2322 Salon Vilpas-Kataja 16.04. 18:30 69:79 39:35 69:79
2323 UU-Korihait U.-Nilan Bisons 16.04. 18:30 68:92 26:45 68:92

BASCHET: Israel Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2327 Hapoel Eilat-Maccabi R.Lez 16.04. 19:30 84:76 42:36 84:76

BASCHET: Olanda DBL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2180 Zwolle-Rotterdam 16.04. 20:30 99:65 -:- -:-

BASCHET: Serbia - Superliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2389 Radnicki K.-Metalac 16.04. 20:00 80:69 49:29 80:69
2388 Partizan-Crnokosa K. 16.04. 20:30 101:71 52:39 101:71
2387 Mega Vizura-C.Zvezda 16.04. 21:00 76:89 46:46 76:89

BASCHET: Slovenia 1. A SKL - Runda Finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2397 Krka-Hopsi Polzela 16.04. 20:00 75:95 41:43 75:95
2398 Zlatorog-Helios D. 16.04. 20:00 77:74 44:37 77:74
2399 Rogaska-Olimpija 16.04. 21:00 73:74 45:44 73:74

BASCHET: Slovenia 1. A SKL - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2542 KK Grosuplje-Maribor 16.04. 19:00 98:67 55:29 98:67
2543 Sentjur-KK Slovan 16.04. 20:00 77:71 39:34 77:71
2544 Elektra Sostanj-Portoroz 16.04. 21:00 79:77 30:37 79:77

BASCHET: Filipine - Commissioner Cup

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2448 San Miguel-Air 21 Express 16.04. 15:00 93:85 35:39 93:85

BASCHET: Argentina Liga A - Pre-Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2207 Quilmes-Sionista 16.04. 03:00 89:79 48:31 89:79
2209 Quimsa-Atenas 16.04. 04:00 86:84 45:38 86:84

BASCHET: Brazilia NBB - Playoffs - Optimi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1650 Mogi-Pinheiros 16.04. 01:30 85:81 34:43 85:81
1505 Palmeiras-Sao Jose 16.04. 02:00 83:69 34:25 83:69

BASCHET: Rusia Premier League (F) - Playoffs - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2384 Nadezhda O.-Dynamo Kursk 16.04. 16:00 89:86 45:41 89:86
2383 Ekaterinburg-Dinamo M. 16.04. 16:00 82:51 49:31 82:51

HANDBAL: Germania Bundesliga (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1088 Flensburg-Wetzlar 16.04. 20:00 23:19 10:8
1099 Rhein Lowen-Kiel 16.04. 21:15 29:26 14:12
1097 Burgdorf-Bergischer 16.04. 21:15 29:28 14:15

HANDBAL: Spania Asobal (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1165 Aragon-Cuenca 16.04. 20:45 29:35 11:18
1166 Irun-Ademar Leon 16.04. 21:00 24:29 15:15

HANDBAL: Suedia Elitserien (M) - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1285 Hammarby-Kristianstad 16.04. 20:00 28:26 15:11
1288 HK Malmo-Alingsaas HK 16.04. 20:00 22:23 10:10
1289 Redbergslids-Guif 16.04. 20:16 21:26 10:14

HANDBAL: Suedia Elitserien (M) - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1334 H 43 Lund-VasterasIrsta 16.04. 20:00 25:25 13:11
1335 Onnereds HK-Helsingborg 16.04. 20:00 30:23 16:14

HANDBAL: Danemarca Handboldligaen (M) - Retrogradare Grupa 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2651 Odder-Lemvig 16.04. 20:30 24:29 14:15
2659 Skanderborg-Nordsjaelland 16.04. 20:30 30:25 16:14

HANDBAL: Danemarca Handboldligaen (M) - Retrogradare Grupa 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2672 Mors-Ribe Esbjerg 16.04. 20:30 26:26 13:12
2674 Skive-Sydhavsoerne 16.04. 20:30 29:21 12:10

HANDBAL: Norvegia Postenligaen (M) - Faza grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
3039 Bodo-Bsk/Nif 16.04. 18:30 25:24 13:11
3041 IL Runar-Haslum 16.04. 20:00 31:30 16:14
3040 Arendal-Elverum 16.04. 20:00 21:26 13:14
3042 Stord-Fyllingen 16.04. 20:00 29:29 11:13

HANDBAL: Polonia Superliga (M) - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2224 Wisla Plock-Stal Mielec 16.04. 19:00 36:20 17:6
2225 Vive Kielce-Mmts Kwidzyn 16.04. 19:30 41:19 20:9
2226 Pogon Sz.-Azoty Pulawy 16.04. 20:00 35:24 17:7
2236 Powen Zabrze-Chrobry Glogow 16.04. 20:00 33:24 18:10

HANDBAL: Serbia Superliga (M) - Runda finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
3063 Partizan B.-Radnicki KG 16.04. 19:00 22:21 12:11
3065 Zeleznicar I.-C.Zvezda 16.04. 19:30 31:26 16:14
3062 Metaloplastika-Vojvodina 16.04. 20:00 25:21 12:9

HANDBAL: Cupa Slovaciei - FINALA

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1427 HC S.Hlohovec-Tatran Presov 16.04. 19:00 35:29 -:-

HANDBAL: Ungaria Liga 1. (F)- Playoff - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1592 Erdi-Gyori ETO 16.04. 18:45 26:33 -:-

HANDBAL: China (M) - Prima Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1204 Shandong-Beijing 16.04. 10:30 28:26 -:-
1205 Guangdong-Shanghai 16.04. 12:00 23:25 -:-
1210 Jiangsu-Liberation Army 16.04. 13:30 33:26 -:-

HOCHEI: AHL

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
3092 Lake Erie-Hamilton 16.04. 02:00 1:2 0:0 1:2

HOCHEI: European Challenge

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
2340 Cehia-Norvegia 16.04. 20:00 6:2 2:0 6:2
2342 Suedia-Danemarca 16.04. 20:00 5:2 2:1 5:2

HOCHEI: Cehia 1.Liga- Promovare/Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
3310 Most-Berounsti 16.04. 18:30 6:1 2:1 6:1
3312 Kolin-Sokolov 16.04. 19:07 2:3 0:1 2:3

HOCHEI: CM U18 (M) Divizia I - Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
3372 Norvegia U18-Italia U18 16.04. 13:30 9:0 3:0 9:0
3376 Kazakhstan U18-Belarus U18 16.04. 17:00 1:1 0:1 1:2
3377 Letonia U18-Franta U18 16.04. 20:30 5:1 2:1 5:1

HOCHEI: CM U18 (M) Divizia I - Grupa B

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
3417 Slovenia U18-Ucraina U18 16.04. 14:00 5:2 -:- -:-
3419 Ungaria U18-Polonia U18 16.04. 17:30 11:0 -:- -:-
3420 Japonia U18-Austria U18 16.04. 21:00 1:4 -:- -:-

HOCHEI PE IARBA: Euro Hockey League

COD EVENIMENT   DATA
1211 Club de Campo - St.Germain HC 16.04. 12:30
1234 Harvestehuder - Uhlenhorster HC 16.04. 15:00
1235 Rotterdam HC - WKS Grunwald 16.04. 17:30
1243 Kampong - KHC Leuven 16.04. 20:00

VOLEI: Italia Serie A1 (M) - Playoffs - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
2199 Perugia-Copra Piacenza 16.04. 21:30 3:2 (25:20) 203

VOLEI: Rusia Superliga (M) - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1429 Novosibirsk-Novyi Urengoy 16.04. 15:00 3:2 (22:25) 207
1431 N.Novgorod-Gazprom Ugra 16.04. 18:00 2:3 (22:25) 215
1430 Din.Moscova-Prikamye Perm 16.04. 18:00 3:0 (25:16) 120
1432 Krasnodar-Kuzbass K. 16.04. 18:30 2:3 (21:25) 209

VOLEI: Germania Bundesliga (M) - Playoffs - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1329 Gen.Haching-Friedrichshafen 16.04. 20:30 1:3 (17:25) 177

VOLEI: Grecia A1 (M) - Playoffs - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1452 Foinikas Syroy-Olympiakos 16.04. 19:30 3:2 (22:25) 197

VOLEI: Grecia A1 (M) - Playout

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
2175 Aris-Panachaiki GE 16.04. 20:00 1:3 (22:25) 178
2179 Panathinaikos-Niki Eginiou 16.04. 20:00 3:1 (25:20) 181

VOLEI: Grecia A1 (M) - Locurile 5-8

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1629 Pamvohaikos-PAOK 16.04. 19:30 3:2 (25:20) 202

VOLEI: Franta Ligue A (M) - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
3473 Chaumont-Toulouse 16.04. 21:00 3:2 (25:14) 208
3474 Nantes Reze-Tours 16.04. 21:00 1:3 (22:25) 187

VOLEI: Austria - AVL (M) - Playoffs - Finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
4040 Hypo Tirol-SK Posojilnica 16.04. 21:15 3:2 (21:25) 208

VOLEI: Franta Ligue A (F) - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
4135 Mulhouse-Nantes 16.04. 21:00 3:1 (21:25) 188
4129 Istres-Cannes 16.04. 21:00 0:3 (11:25) 118
4139 Venelles-Beziers 16.04. 21:00 1:3 (20:25) 192

VOLEI: Polonia - Orlen Liga (F) - locurile 5-8

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1647 Muszyna-Bielsko Biala 16.04. 19:00 3:1 (25:16) 165

VOLEI: Spania Superliga (F) - Playoffs - Semifinala

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1651 Leadernet-Barca 16.04. 21:00 3:2 -:- -:-

POLO: Romania Superliga - FINALA

COD EVENIMENT   DATA RF
2433 Digi Oradea-Steaua B. 16.04. 18:00 11:7

POLO: Romania Superliga - LOCUL 3

COD EVENIMENT   DATA RF
2438 Sportul St.-Dinamo B. 16.04. 18:00 4:3

POLO: Romania Superliga - LOCUL 5

COD EVENIMENT   DATA RF
2441 Crisul Oradea-AMEFA Arad 16.04. 16:30 11:12

BASEBALL: MLB

COD EVENIMENT   DATA
1661 Baltimore-Tampa Bay 16.04. 02:05 ANULAT
1662 NY Yankees-Chicago Cubs 16.04. 02:05 ANULAT
1663 Philadelphia-Atlanta 16.04. 02:05 ANULAT
1664 Detroit-Cleveland 16.04. 02:08 ANULAT
1665 Cincinnati-Pittsburgh 16.04. 02:10 7:5 8.50:5
1666 Miami Marlins-Washington 16.04. 02:10 11:2 12.50:2
1667 Texas-Seattle 16.04. 03:05 5:0 5:1.50
1673 White Sox-Boston 16.04. 03:10 2:1 3.50:1
1668 Houston-Kansas City 16.04. 03:10 2:4 3.50:4
1669 Milwaukee-St.Louis 16.04. 03:10 1:6 1:7.50
1672 Minnesota-Toronto 16.04. 03:10 3:9 4.50:9
1674 Arizona-NY Mets 16.04. 04:40 0:9 0:10.50
1675 LA Angels-Oakland 16.04. 05:05 9:10 9:11.50
1678 San Diego-Colorado 16.04. 05:10 2:3 2:4.50
1679 San Francisco-LA Dodgers 16.04. 05:15 3:2 3:3.50
1682 Cincinnati-Pittsburgh 16.04. 19:35 4:0 4:1.50
1683 Milwaukee-St.Louis 16.04. 20:10 5:1 5:2.50
1684 Arizona-NY Mets 16.04. 22:40 2:5 2:6.50

BASEBALL: Japonia NPB

COD EVENIMENT   DATA RF H
1768 Chunichi Dragons-Yokohama B. 16.04. 12:00 7:1 7:2.50
1769 Fukuoka S.H.-Rakuten G.E 16.04. 12:00 3:1 3:2.50
1770 Hiroshima Carp-Hanshin T. 16.04. 12:00 3:1 3:2.50
1773 Orix B.-Hokkaido 16.04. 12:00 3:8 3:9.50
1775 Saitama S.L.-Chiba Lotte M. 16.04. 12:00 2:6 2:7.50
1777 Tokyo Y.S.-Yomiuri Giants 16.04. 12:15 8:9 9.50:9

BASEBALL: Coreea de Sud KPB

COD EVENIMENT   DATA RF H
1244 KIA Tigers-Hanwha Eagles 16.04. 12:30 6:8 -:-
1271 LG Twins-Nexen Heroes 16.04. 12:30 2:5 -:-
1272 Lotte Giants-NC Dinos 16.04. 12:30 7:8 -:-
1273 Samsung Lions-Doosan Bears 16.04. 12:30 0:5 -:-

SNOOKER: Camp. Mondial 2014 - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF
1146 P.Ebdon-R.Hull 16.04. 13:00 8:10
1150 R.Milkins-M.Wasley 16.04. 13:00 9:10
1143 F.O'Brien-R.Williams 16.04. 13:00 9:10
1144 L.Wen Bo-M.Gould 16.04. 13:00 7:10
1142 B.Woollaston-J.Burnett 16.04. 13:00 8:10
1148 R.Day-S.Carrington 16.04. 13:00 10:5
1145 M.White-M.Selt 16.04. 13:00 10:7
2447 X.Guodong-L.Yan 16.04. 13:00 10:1

BOX: MMA (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
1339 M.Bocek-M.De La Torre 16.04. 22:15 1:0
1340 M.Gagnon-T.Gorman 16.04. 22:15 1:0
1341 N.Taleb-V.Grujic 16.04. 22:15 1:0
1343 R.Walsh-C.Indich 16.04. 22:15 1:0

CRICHET: India - Premier League

COD EVENIMENT   DATA
1158 Mumbai I.-Kolkata K.R. 16.04. 17:30

BADMINTON: N.Zeelanda (GP) 2014 (M)

COD EVENIMENT   DATA
1274 A.Bhat-H.J.Ting 16.04. 11:00

BADMINTON: N.Zeelanda (GP) 2014 (M) Dublu

COD EVENIMENT   DATA
1275 Denn./Mint.-Fari./Whell. 16.04. 10:20 Nu s-a jucat!
1276 Komat./Takeu.-Chau/Seras. 16.04. 10:20
1296 Chen/Wong-A.Latif/Tan 16.04. 10:40
1297 Hsu/Lin-Wan/Wang 16.04. 10:40
1298 Cheng/Philli.-Singh/Tan 16.04. 11:40

BADMINTON: N.Zeelanda (GP) 2014 Dublu Mixt

COD EVENIMENT   DATA
1299 Huang/Shuai-Nuriz./Saniru 16.04. 11:20
Protecția consumatorilor 18+ Regulament Termeni și condiții Sugestii și reclamații
SuperBet
Valid XHTML 1.1