REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
lun mar mie joi vin sâm dum
28.07. 29.07. 30.07. 31.07. 01.08. 02.08. 03.08.
04.08. 05.08. 06.08. 07.08. 08.08. 09.08. 10.08.
11.08. 12.08. 13.08. 14.08. 15.08. 16.08. 17.08.
18.08. 19.08. 20.08. 21.08. 22.08. 23.08. 24.08.
25.08. 26.08. 27.08. 28.08.      

TELETEXT

Teletext
260
261
262
263
264

FOTBAL: Liga Campionilor - PLAYOFF (RETUR)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3742 Arsenal-Besiktas 27.08. 21:45 1:0 (1:0) PG1
3751 Atl.Bilbao-Napoli 27.08. 21:45 3:1 (0:0) PG2
3752 Leverkusen-FC Copenhaga 27.08. 21:45 4:0 (3:0) PG1
3753 Ludogorets R.-Steaua B. 27.08. 21:45 1:0 (0:0) PG1
3754 Malmo-Salzburg 27.08. 21:45 3:0 (2:0) PG1

FOTBAL: Liga Campionilor - Cine se califica ?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4147 Arsenal-Besiktas 27.08. 21:45 1:0 -:- -
4152 Atl.Bilbao-Napoli 27.08. 21:45 1:0 -:- -
4171 Leverkusen-FC Copenhaga 27.08. 21:45 1:0 -:- -
4172 Ludogorets R.-Steaua B. 27.08. 21:45 1:0 -:- -
4173 Malmo-Salzburg 27.08. 21:45 1:0 -:- -

FOTBAL: Meci amical intertari (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3515 Norvegia-EAU 27.08. 19:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Liga Campionilor AFC - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2250 FC Seoul-Pohang S. 27.08. 13:30 0:0 (0:0) -
2251 Guangzhou E.-Sydney W. 27.08. 15:00 2:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Liga Campionilor CONCACAF - Faza grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2767 NY Red Bulls-CD Fas 27.08. 03:00 2:0 (1:0) PG1
3638 Saprissa-Esteli 27.08. 05:00 3:0 (1:0) PG1
2768 Comunicaciones-Club America 27.08. 05:00 1:1 (1:1) PG2

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1737 Portugalia U17-Italia U17 27.08. 17:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U19 (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1739 Estonia U19 (F)-Irlanda de N. U19 (F) 27.08. 17:30 0:2 -:- -

FOTBAL: Anglia - Cupa Ligii - Runda I

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4221 Aston Villa-Leyton 27.08. 21:45 0:1 (0:0) PG2
4222 Birmingham-Sunderland 27.08. 21:45 0:3 (0:0) PG2
4223 Bradford City-Leeds 27.08. 21:45 2:1 (0:0) PG2
4224 Burton-Q.P.R. 27.08. 21:45 1:0 (0:0) PG1
4225 Stoke-Portsmouth 27.08. 21:45 3:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Anglia - Cupa Ligii - Cine merge mai departe?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2498 Aston Villa-Leyton 27.08. 21:45 0:1 -:- -
2499 Birmingham-Sunderland 27.08. 21:45 0:1 -:- -
2500 Bradford City-Leeds 27.08. 21:45 1:0 -:- -
2501 Burton-Q.P.R. 27.08. 21:45 1:0 -:- -
2502 Stoke-Portsmouth 27.08. 21:45 1:0 -:- -

FOTBAL: Copa Sudamericana - Turul I&II

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3890 CS Emelec-Aguilas Doradas 27.08. 01:30 2:1 (1:0) PG1
1262 DVO Anzoategui-U.Catolica 27.08. 01:30 1:1 (1:0) PG1
3892 Cerro Porteno-Rentistas 27.08. 04:00 0:1 (0:1) PG2
3893 Dep.Iquique-U.de Sucre 27.08. 04:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Germania 3.Bundesliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2540 Duisburg-Bielefeld 27.08. 20:00 1:1 (1:1) PG1
2541 Munster-Erfurt 27.08. 20:00 2:2 (1:0) PG1
2544 U'haching-Hallescher 27.08. 20:00 0:4 (0:3) PG2
2542 Stg.Kickers-Chemnitz 27.08. 20:00 2:0 (0:0) PG1
2543 Stuttgart II-Regensburg 27.08. 20:00 1:2 (0:0) PG2

FOTBAL: Germania Regionala Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1048 FT Braunschweig-Braunschweig II 27.08. 19:00 0:3 (0:1) -

FOTBAL: Germania Regionala Nord-Est

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2619 Magdeburg-Babelsberg 27.08. 19:30 1:0 (1:0) -

FOTBAL: Germania Regionala Sud-Vest

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2647 Neckarelz-Wormatia W. 27.08. 19:00 3:4 (2:2) -
2683 Saarbrucken-Zweibrucken 27.08. 20:00 3:1 (0:1) -
2682 Pirmasens-Homburg 27.08. 20:00 1:1 (1:1) -
2680 Hessen Kassel-Freiburg II 27.08. 20:00 2:1 (1:1) -
2681 Koblenz-Hoffenheim II 27.08. 20:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Germania - Bayernliga Sud

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4499 Unterhaching II-TSV Landsberg 27.08. 20:00 1:4 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - Rheinland - Pfalz/Saar

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1367 FSV Salmrohr-SG Betzdorf 27.08. 19:30 3:0 -:- -
1368 Hertha Wiesbach-Saarbrucken II 27.08. 20:00 4:2 -:- -
1369 Mechtersheim-Arminia L. 27.08. 20:00 3:2 -:- -
1370 Spvgg Burgbrohl-SV Gonsenheim 27.08. 20:30 0:1 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - Baden Wuerttemberg

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1986 Ravensburg-Reutlingen 27.08. 19:00 1:2 -:- -
1976 Karlsruher II-Kehler 27.08. 19:00 2:0 -:- -
1975 Freiberg-Mannheim VfR 27.08. 19:00 3:1 -:- -
1985 Kickers Pforzheim-Aalen II 27.08. 19:00 4:2 -:- -
1987 Spielberg-Stg.Kickers II 27.08. 19:00 6:0 -:- -
1988 Pfullendorf-Freiburger FC 27.08. 20:00 3:2 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - NOFV Sued

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2044 CZ Jena II-Erfurt II 27.08. 19:00 2:1 -:- -

FOTBAL: Africa de Sud PSL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4489 Amazulu-Bloemfontein 27.08. 20:30 0:2 (0:2) PG2
4491 Mamelodi-Orlando P. 27.08. 20:30 0:3 (0:1) PG2
4492 Platinium Stars-Kaizer Chiefs 27.08. 20:30 0:2 (0:2) PG2
4493 Supersport Utd.-Mpumalanga 27.08. 20:30 1:2 (0:0) PG2
4494 Univ.Pretoria-Free State 27.08. 20:30 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Argentina Primera Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2905 Olimpo-Independiente 27.08. 01:15 1:2 (0:0) PG1
2906 Racing Club-Arsenal S. 27.08. 03:30 1:0 (0:0) PG1
2907 Atl.Rafaela-Newell's 27.08. 23:00 2:3 (0:3) PG2
2908 Rosario-Godoy 27.08. 23:00 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Armenia Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4816 Shirak G.-Banants Y. 27.08. 16:00 2:0 (1:0) -
4817 Pyunik Y.-Ulisses 27.08. 18:00 0:2 (0:0) -

FOTBAL: Australia Queensland National Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1443 Brisbane Roar(Tin.)-Palm Beach 27.08. 12:30 1:0 -:- -
1444 Olympic FC-Harimau Muda 27.08. 12:45 2:2 -:- -

FOTBAL: Bosnia si Hertegovina Premier Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3168 Olimpik S.-Borac BL 27.08. 18:00 4:1 (1:0) -
3175 Slavia S.-Sloboda T. 27.08. 18:00 2:1 (0:0) -
3166 Celik-Velez Mostar 27.08. 18:00 1:1 (1:0) -
3177 Travnik-Mladost V.O. 27.08. 18:00 1:0 (1:0) -
3169 Radnik B.-Zeljeznicar 27.08. 18:00 1:3 (0:1) -
3178 Zrinjski-NK Vitez 27.08. 20:00 2:0 (1:0) -
3174 Siroki Brijeg-Zvijezda 27.08. 21:00 4:2 (3:1) -

FOTBAL: Brazilia - Brasileiro Serie B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3227 Boa EC-Icasa CE 27.08. 01:30 2:0 (0:0) PG1
3232 Vila Nova GO-Portuguesa 27.08. 03:50 1:2 (0:0) PG2

FOTBAL: Cupa Braziliei - 1/8

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4922 Vasco da Gama RJ-ABC RN 27.08. 01:30 1:1 (1:1) PG2

FOTBAL: Cupa Chile - Faza Grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3353 Lota Schwager-Dep.Concepcion 27.08. 22:30 2:0 (1:0) -

FOTBAL: Cehia Liga - Tineret U19

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2260 Slavia P. U19-Plzen U19 27.08. 12:00 2:3 -:- -

FOTBAL: Columbia - Cupa Postobon - Faza Grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1445 Alianza P.-Real Santander 27.08. 23:00 2:2 (1:2) -
1465 Bucaramanga-Boyaca Chico 27.08. 23:00 1:1 (1:1) -
1451 Boyaca Patriotas-Dep.Cucuta 27.08. 23:00 1:1 (0:0) -
1479 Once Caldas-Atl.Huila 27.08. 23:00 2:1 (1:1) -
1473 Dep.Pereira-Fortaleza FC 27.08. 23:00 1:2 (1:2) -
1487 Quindio-Dep.Tolima 27.08. 23:00 1:3 (1:2) -
1478 Dep.Rionegro-Jag.de Cordoba 27.08. 23:00 0:0 (0:0) -
1495 U.Autonoma-Atletico Junior 27.08. 23:30 0:2 (0:1) -

FOTBAL: Kenya - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1746 Sofapaka FC-Mathare Utd. 27.08. 15:00 1:0 -:- -
1752 Leopards SC-Muhoroni Youth 27.08. 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL: Cupa Danemarcei - Runda I

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5046 Svebolle BI-Vestsjaelland 27.08. 18:30 1:5 (0:1) -
3577 Naestved-HB Koge 27.08. 20:00 1:2 (0:0) -

FOTBAL: Estonia - Esiliiga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1520 Nomme K. II-Vandra Vaprus 27.08. 20:30 2:3 -:- -

FOTBAL: Estonia - Esiliiga B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1521 Tallina Flora III-Sillamae Kalev II 27.08. 19:00 0:4 -:- -

FOTBAL: India Calcutta - Premier Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1772 Police SA-Sai Ez 27.08. 12:30 1:0 -:- -
1782 Mohammedan-Techno Aryan 27.08. 13:30 2:0 -:- -

FOTBAL: Indonezia Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3782 Persik Kediri-Arema I. 27.08. 11:30 2:2 (1:0) -

FOTBAL: Japonia - Cupa Imparatului - Runda III

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5246 Hiroshima-Mito Hollyhock 27.08. 13:00 1:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Letonia Virsliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3997 FK Jelgava-FK Liepaja 27.08. 18:00 1:0 (1:0) -
3998 FS Metta/Lu-Skonto Riga 27.08. 18:00 0:3 (0:3) -

FOTBAL: Malaezia FA Cup

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1783 Kedah-Sarawak 27.08. 15:45 2:1 -:- -
1784 PB DKTT-Team-PDRM FA 27.08. 15:45 1:2 -:- -
1785 Perak FA-Terengganu 27.08. 15:45 1:1 -:- -
1786 Selangor FA-Sime Darby 27.08. 15:45 1:2 -:- -

FOTBAL: Malta Premier Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4020 Mosta FC-Zebbug R. 27.08. 19:30 2:0 (0:0) -
4021 Qormi FC-Balzan Youths 27.08. 19:30 1:2 (0:0) -
4022 Hibernians-Sliema W. 27.08. 21:30 3:1 (1:1) -
4023 Tarxien-Pieta 27.08. 21:45 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Cupa Marocului - 1/16

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1789 Chabab Kasba-JSM Massira 27.08. 19:00 0:0 (0:0) -
1788 Bouznika-Ittihad Khemisset 27.08. 19:00 0:2 (0:0) -
1791 FUS Rabat-MAT Maghrib 27.08. 19:00 1:1 (0:0) -
1792 Hassania Agadir-Difaa Jdidi 27.08. 19:00 0:1 (0:0) -

FOTBAL: Cupa Mexicului - Apertura - Faza Grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4048 Atlante-Toluca 27.08. 03:00 0:3 (0:1) PG2
4051 Queretaro-Altamira 27.08. 03:00 2:2 (2:1) PG2
4049 Lobos BUAP-Veracruz 27.08. 03:00 1:1 (0:1) PG2
4050 Necaxa-Puebla 27.08. 03:00 0:0 (0:0) -
4053 Monterrey-Atl.San Luis 27.08. 05:00 2:1 (1:0) PG1
4054 Tijuana-Coras Tepic 27.08. 05:00 1:1 (0:0) -
4052 Dorados de S.-Univ.de G. 27.08. 05:00 2:2 (0:0) PG1

FOTBAL: Muntenegru 1.CFL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4078 FK Berane-Mogren 27.08. 18:00 0:2 (0:0) -
4079 Grbalj R.-Zeta 27.08. 18:00 1:0 (1:0) -
4080 Lovcen-Buducnost P. 27.08. 18:00 3:2 (2:1) -
4081 Mladost P.-Sutjeska N. 27.08. 18:00 1:3 (0:1) -
4082 Mornar-OFK Petrovac 27.08. 18:00 0:1 (0:0) -
4083 Rudar Pljevlja-FK Bokelj Kotor 27.08. 18:00 2:0 (0:0) -

FOTBAL: Norvegia Toppserien (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1793 Valerenga-Medkila 27.08. 17:00 2:0 -:- -
1795 Grand Bodo-Kolbotn 27.08. 17:30 1:0 -:- -
1796 Trondheims Orn-Roa 27.08. 18:00 0:0 -:- -
1798 Amazon GFK-Avaldsnes 27.08. 18:30 1:0 -:- -
1799 Klepp-LSK Kvinner 27.08. 19:00 0:1 -:- -
1800 Arna Bjornar-Stabaek 27.08. 20:00 0:1 -:- -

FOTBAL: Qatar Stars League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1824 Umm Salal-Al Jaish 27.08. 18:30 2:1 (1:1) -
1825 Al Khor-Lekhwiya 27.08. 20:45 0:3 (0:1) -

FOTBAL: Polonia I Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4134 Dolcan Zabki-Flota S. 27.08. 17:30 1:1 (0:0) PG2
4137 Tychy 71-Miedz L. 27.08. 18:00 2:1 (2:0) PG1
4135 Ol.Grudziadz-Wisla Plock 27.08. 18:00 1:1 (1:0) PG1
4136 Pogon Siedlce-Olsztyn 27.08. 18:00 1:2 (0:2) PG2
4138 Chrobry G.-Wigry Suwalki 27.08. 20:00 3:1 (1:1) PG2
4139 Katowice-Chojnice 27.08. 20:00 1:1 (1:1) PG1
4140 Sandecja-Ter.Nieciecza 27.08. 20:00 1:3 (0:1) PG2
4141 Zaglebie L.-Bytovia Bytow 27.08. 20:45 2:2 (0:0) PG1

FOTBAL: Polonia II Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1801 Gornik W.-Nadwislan G. 27.08. 18:00 2:3 -:- -
1802 Kluczbork-Rakow 27.08. 18:00 1:0 -:- -
1803 Okocimski B.-Puszcza N. 27.08. 18:00 2:1 -:- -
1804 Stal Stalova W.-Siarka T. 27.08. 18:00 1:1 -:- -
1806 Stal Mielec-Legionovia L. 27.08. 18:30 0:0 -:- -
1807 Wisla Pulawy-Rozwoj K. 27.08. 19:00 0:1 -:- -
1809 Zaglebie S.-Limanovia L. 27.08. 19:00 1:0 -:- -
1810 Row Rybnik-Znicz P. 27.08. 20:00 1:2 -:- -
1812 Kotwica K.-Stargard 27.08. 21:00 4:3 -:- -

FOTBAL: Portugalia Segunda Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4185 Feirense-FC Porto B 27.08. 18:00 1:2 (0:1) PG2
4184 Covilha-Olhanense 27.08. 18:00 3:3 (1:0) PG1
4191 Sporting B-Aves 27.08. 18:00 3:0 (1:0) PG1
4190 Santa Clara-Beira Mar 27.08. 19:00 2:2 (1:0) PG1
4189 Oriental L.-Farense 27.08. 19:00 0:1 (0:0) PG2
4186 Leixoes-Tondela 27.08. 19:00 1:1 (0:0) PG2
4187 Maritimo B-Chaves 27.08. 19:00 1:1 (1:0) PG1
4188 Oliveirense-Benfica B 27.08. 19:00 0:1 (0:0) PG2
4182 Atletico CP-Guimaraes B 27.08. 19:00 2:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Rusia Divizia 2 - Sud - Grupa 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3079 Taganrog-Din.Stavropol 27.08. 17:00 0:0 -:- -

FOTBAL: Rusia Divizia 2 - Ural - Povolzhye

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2309 Nosta N.-Yoshkar O. 27.08. 16:00 0:0 -:- -
2305 FK Kamaz-Chelyabinsk 27.08. 17:00 3:0 -:- -
2310 Rubin K. II-Lada Tolyati 27.08. 17:00 2:2 -:- -

FOTBAL: Singapore S.League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4250 Balestier K.-Hougang Utd. 27.08. 14:30 4:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Singapore Prime-League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1813 Tanjong P. II-Home Utd. II 27.08. 14:30 0:2 -:- -

FOTBAL: Slovacia - Liga tineret U19

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1815 Slovan B. U19-Zilina U19 27.08. 15:00 0:5 -:- -

FOTBAL: Cupa Slovaciei

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5441 OSK Stranavy-Rimavska S. 27.08. 17:00 1:1 (1:1) -
5442 SK Strba-Zemplin M. 27.08. 17:30 0:5 (0:2) -

FOTBAL: Slovenia PrvaLiga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4376 Koper-Olimpija Ljub. 27.08. 21:30 1:2 (0:1) PG2

FOTBAL: Thailanda Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5837 Osotsapa-Chiangrai Utd 27.08. 14:00 3:3 (1:1) -

FOTBAL: Tunisia Liga 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5504 Sportive Zarzis-JS Kairouanaise 27.08. 18:30 0:0 (0:0) -
5507 CS Sfaxien-Avenir S Marsa 27.08. 18:30 3:0 (1:0) -
5508 ES Metlaoui-Hammam Lif 27.08. 18:30 1:2 (1:1) -
5520 ES Tunis-US Monastir 27.08. 18:30 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Suedia Allsvenskan (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1820 Linkopings (F)-Goteborg (F) 27.08. 19:45 2:1 -:- -

FOTBAL: Tara Galilor - Welsh League Division One

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1821 AFC Porth-Ton Pentre 27.08. 20:15 1:6 -:- -
1830 Cambrian & C.-Caerau Ely 27.08. 21:00 1:2 -:- -
1833 Aberdare-Briton Ferry 27.08. 21:30 3:0 -:- -
1837 Afan Lido-Pontardawe 27.08. 21:45 2:1 -:- -
1855 Monmouth Town-Goytre FC 27.08. 21:45 2:0 -:- -

FOTBAL: Ucraina Persha Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4738 FK Mykolaiv-Desna C. 27.08. 17:00 3:2 (1:0) -
4739 Girnik K.-Oleksandria 27.08. 17:00 0:2 (0:0) -
4740 Girnik Sport-Bukovina Chern. 27.08. 17:00 2:1 (2:0) -
4737 FC Poltava-FC Ternopil 27.08. 17:30 0:0 (0:0) -
4742 Zirka Kirovohrad-Dinamo-2 Kiev 27.08. 18:00 2:0 (0:0) -

FOTBAL: Ungaria NB I Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1523 Ferencvaros-Dunaujvaros 27.08. 19:30 2:0 (2:0) PG1

FOTBAL: Cupa Ungariei - Runda 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1525 Soproni Vse-Gyor 27.08. 20:00 0:1 (0:1) -

FOTBAL: Ucraina U19 Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1887 Goverla ZU U19-Skala S. U19 27.08. 17:00 2:0 -:- -
1972 Volyn Lutsk U19-Karpaty L. U21 27.08. 17:00 2:1 -:- -

FOTBAL: Ucraina U19 Grupa B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1973 Chernomorets O. U19-Vorskla P. U19 27.08. 17:00 2:0 -:- -
2130 Dnepr D. U19-Met.Zaporizhya U19 27.08. 17:00 2:5 -:- -

FOTBAL: Cupa Croatiei

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5606 Segesta-Mladost Zdralovi 27.08. 17:00 3:1 (1:1) -
5604 NK Lucko-NK Novigrad 27.08. 17:00 0:1 (0:1) -

FOTBAL: Ungaria - Liga U21

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2131 Dunaujvaros U21-Illes Ak. U21 27.08. 12:30 0:2 -:- -
2194 Gyor U21-Pecs MFC U21 27.08. 16:00 6:3 -:- -

TENIS: ATP US OPEN - CASTIGATOR !

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1535 J.Sock-Cast.US OPEN 27.08. 18:00 0:0 -:- -:-

TENIS: ATP US OPEN

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1555 G.Monfils-J.Donaldson 27.08. 00:05 3:0 6:4 18:10
1532 B.Tomic-D.Brown 27.08. 01:45 3:0 7:6 20:16
1617 M.Matosevic-R.Federer 27.08. 02:05 0:3 3:6 13:19
1654 T.Gabashvili-S.Giraldo 27.08. 18:00 3:1 6:3 20:18
1552 F.Lopez-I.Dodig 27.08. 18:00 2:2 1:6 10:17
1572 M.Cilic-M.Baghdatis 27.08. 19:30 0:0 6:3 6:3
1034 E.Donskoy-Al.Kudryavtsev 27.08. 19:30 2:3 6:2 25:24
1045 S.Johnson-T.Ito 27.08. 20:00 2:1 2:6 15:14
1549 F.Dancevic-J.Sousa 27.08. 21:30 2:3 6:7 26:27
1041 N.Desein-D.Goffin 27.08. 21:30 0:3 1:6 7:18
1568 K.De Schepper-E.Gulbis 27.08. 23:00 0:3 1:6 7:18

TENIS: ATP US OPEN - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1084 R.Bopan/A.Qures-D.Bracc/A.Seppi 27.08. 00:00 1:2 6:7 -:-
1083 C.Bucha/T.Sandg-M.Pavic/A.Sa 27.08. 00:30 0:2 2:6 -:-
1086 D.Nesto/N.Zimon-C.Flemi/R.Hutch 27.08. 00:30 2:0 6:4 -:-
1108 S.Groth/C.Gucci-G.Mulle/J.Murra 27.08. 17:00
3234 Y.H.Lu/J.Vesel-M.Ebden/I.Karlo 27.08. 18:00 2:1 6:7 -:-
1087 A.Begem/J.Knowl-M.Fyrst/M.Matko 27.08. 18:00 0:2 3:6 -:-
1095 G.Garci/P.Oswal-J.Benne/E.Roger 27.08. 18:00 2:1 4:6 -:-
1096 J.Cabal/R.Farah-P.Anduj/P.Carre 27.08. 19:30 2:0 7:6 -:-
1099 L.Paes/R.Stepa-S.Bolel/F.Fogni 27.08. 19:30 2:0 7:6 -:-
3224 N.Kyrgi/B.Tomic-M.Grano/M.Lopez 27.08. 22:30 1:2 7:6 -:-

TENIS: WTA US OPEN - CASTIGATOARE !

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1462 A.Radwanska-Cast.US OPEN 27.08. 18:00 0:1 -:- -:-
1491 S.Stephens-Cast.US OPEN 27.08. 18:00 0:1 -:- -:-

TENIS: WTA US OPEN

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1842 T.Pereira-A.Pavlyuchenkova 27.08. 02:00 0:2 2:6 2:12
1841 S.Williams-T.Townsend 27.08. 04:00 2:0 6:3 12:4
1117 D.Hantuchova-A.Cornet 27.08. 18:00 0:2 3:6 6:12
1123 S.Stephens-J.Larsson 27.08. 18:00 1:2 7:5 13:17
1120 R.Vinci-I.Begu 27.08. 18:00 2:1 2:6 14:11
1129 B.Bencic-K.Nara 27.08. 18:00 2:1 6:4 16:11
1143 S.Peng-A.Radwanska 27.08. 18:00 2:0 6:3 12:7
1124 A.Kerber-A.Kudryavtseva 27.08. 19:15 2:0 6:2 12:6
1149 T.Pironkova-J.Jankovic 27.08. 20:00 0:2 5:7 9:13
1140 L.Safarova-S.Zheng 27.08. 20:00 2:1 6:3 16:11
1128 A.Petkovic-M.Puig 27.08. 21:00 2:1 3:6 16:15
3087 A.Sasnovich-C.Wozniacki 27.08. 21:30 0:2 3:6 7:12
1130 J.Cepelova-S.Halep 27.08. 21:30 0:2 2:6 3:12
3088 M.Sharapova-A.Dulgheru 27.08. 22:00 2:1 4:6 16:11

TENIS: WTA US OPEN - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1168 C.Black/S.Mirza-Ka.Plisk/Kr.Plisk 27.08. 18:00 2:0 6:3 -:-
1247 T.Black/B.Pera-S.Cirst/P.Parme 27.08. 18:00 1:2 6:2 -:-
1238 O.Kalas/O.Savch-R.Opran/S.Roger 27.08. 18:00 2:1 2:6 -:-
1243 S.Fichm/C.Schee-K.Pesch/K.Srebo 27.08. 19:30 0:2 4:6 -:-
1179 C.McHal/A.Schmi-A.Van Uyt/Y.Wickm 27.08. 19:30 2:0 6:3 -:-
1194 G.Dabro/A.Rosol-A.Barty/C.Della 27.08. 19:30 2:0 6:2 -:-
1235 M.Erako/A.Parra-L.Chiri/K.Stewa 27.08. 19:30 2:0 6:4 -:-
1153 A.Corne/K.Flipk-G.Mugur/C.Suare 27.08. 21:00 0:2 5:7 -:-
1249 Z.Diyas/Y.F.Xu-R.Kops/A.Spear 27.08. 21:00 2:1 6:4 -:-
1181 D.Hantu/F.Schiav-E.Makar/E.Vesni 27.08. 21:00 0:2 2:6 -:-

TENIS: ATP US OPEN - Dublu Mixt

COD EVENIMENT   DATA
2404 S.Mirza/B.Soare-T.Black/B.Pera 27.08. 20:30 Nu s-a jucat!

TENIS: Challenger (M) - Bangkok (Thailanda)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
3118 Y.Watanuki-Y.Uchiyama 27.08. 06:00 0:2 3:6 6:12
3252 S.Mukund-L.Vanni 27.08. 06:00 0:2 6:7 8:13
3248 M.Reid-T.Chen 27.08. 06:00 1:2 6:3 14:16
1781 G.Soeda-Jas.Jung 27.08. 06:00 2:0 6:3 13:9

TENIS: Challenger (M) - Como (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1017 F.Arguello-A.Michon 27.08. 11:00 2:0 6:1 12:3
1016 E.Lopez-G.Burquier 27.08. 11:00 1:2 6:7 18:15
1252 M.Basic-V.Troicki 27.08. 12:30 1:2 1:6 12:17
1255 P.Rosenholm-S.Caruso 27.08. 12:30 1:2 6:4 13:16
1027 T.Androic-A.Arnaboldi 27.08. 14:00 2:1 6:4 15:14
1254 J.Zopp-J.Eysseric 27.08. 18:00 2:0 6:2 12:4
1020 F.Volandri-S.Diez 27.08. 18:00 2:0 6:3 12:5

TENIS: ITF (M) - Brasov (Romania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2327 C.Fifea-S.Napolitano 27.08. 10:30 0:2 -:- -:-
2349 I.Giurgiu-A.Carpen 27.08. 10:30 0:2 -:- -:-
2350 T.C.Sulea-F.Silva 27.08. 10:30 0:2 -:- -:-
2362 C.Fortuna-G.Torroni 27.08. 11:00 2:0 -:- -:-
2387 A.Ciumac-V.Mensurado 27.08. 12:00
2388 C.Porumb-P.Rondoni 27.08. 12:00 0:2 -:- -:-
2389 L.Tatomir-C.Lestienne 27.08. 12:00 2:1 -:- -:-
2393 L.Mugevicius-T.N.Marin 27.08. 12:30 2:1 -:- -:-
2401 P.Ciorcila-T.Craciun 27.08. 13:30 1:2 -:- -:-
2396 A.S.Rascu-R.Jebavy 27.08. 13:30 0:2 -:- -:-
2400 A.Szekely-V.Cornea 27.08. 13:30 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Antalya (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1127 C.Ilkel-M.Deviatiarov 27.08. 16:00 2:0 -:- -:-
1125 A.Celikbilek-A.Lizen 27.08. 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Arequipa (Peru)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2685 F.Brandao-J.Panta H. 27.08. 18:30 2:0 -:- -:-
2687 J.Cavero-S.Monges 27.08. 18:30 2:1 -:- -:-
2688 R.Espricigo-A.Mendoza 27.08. 18:30 0:2 -:- -:-
2639 A.Ku Meza-J.P.Varillas P. 27.08. 18:30 0:2 -:- -:-
2689 R.Makiguchi-A.Pasutti 27.08. 18:30 2:0 -:- -:-
2650 D.McCarthy-F.Moral 27.08. 18:30 1:2 -:- -:-
2691 T.Lopes-M.Cassimiro de O. 27.08. 21:30 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Bytom (Polonia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1414 A.Sikora-S.Walkow 27.08. 10:05 2:0 -:- -:-
1477 P.Gresk-R.Agar 27.08. 10:05 0:2 -:- -:-
1418 M.Szmyrgala-I.Klec 27.08. 11:30 0:2 -:- -:-
1415 I.Zubov-D.Windahl 27.08. 11:30 0:2 -:- -:-
1446 M.Mokrzycki-P.Gadomski 27.08. 13:00 2:1 -:- -:-
1463 F.Dolezel-A.Kapas 27.08. 14:30 1:2 -:- -:-
1464 R.Teurer-M.Kowalczyk 27.08. 14:30 0:2 -:- -:-
1421 B.Koniusz-F.Brtnicky 27.08. 16:00 1:2 -:- -:-
1433 G.Panfil-M.Milko 27.08. 16:00 2:1 -:- -:-
1420 M.Jaloviec-J.Filipsky 27.08. 17:30 2:0 -:- -:-
1419 D.Lojda-M.Rajski 27.08. 17:30 2:0 -:- -:-
1447 R.Rumler-P.Baranski 27.08. 19:00 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - De Panne (Belgia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1132 J.Dubail-L.Cant 27.08. 12:00 2:1 -:- -:-
1134 A.Folie-R.Joncour 27.08. 16:00 2:0 -:- -:-
1186 S.Stevens-O.Salman 27.08. 18:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Lausanne (Elvetia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1187 T.Fournerie-R.Baltensperger 27.08. 12:00 2:0 -:- -:-
1195 X.Gao-F.Vibert 27.08. 12:00 2:0 -:- -:-
1196 A.Bellier-A.Bossel 27.08. 13:00 0:2 -:- -:-
1198 P.Meis-J.Montero 27.08. 14:30 2:1 -:- -:-
1200 S.Bensoussan-T.Simon 27.08. 15:00 0:2 -:- -:-
1205 M.Hamou-A.Bodmer 27.08. 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - La Rioja (Argentina)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2695 J.Monteferrario-F.Manzanares 27.08. 17:30 2:0 -:- -:-
2699 S.Pini-E.Torre 27.08. 17:30 2:1 -:- -:-
2700 J.Ficovich-N.Kicker 27.08. 20:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Medellin (Columbia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
3261 J.Spir-L.Martinez 27.08. 02:30 1:2 -:- -:-
2706 M.Arevalo-C.Salamanca 27.08. 19:00 2:0 -:- -:-
2705 J.Hernandez-P.Bernardi 27.08. 19:00 2:1 -:- -:-
2702 D.Pedraza-N.Jarry 27.08. 19:00 0:2 -:- -:-
2710 G.Mina-E.Dischinger 27.08. 20:30 2:1 -:- -:-
2707 F.Romboli-C.Ramirez 27.08. 20:30 2:0 -:- -:-
2711 M.Trungelliti-B.Malla 27.08. 20:30 2:0 -:- -:-
2715 L.Martinez-F.De Paula 27.08. 22:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Piombino (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1210 R.Mazon H.-M.Vaisse 27.08. 15:00 0:2 -:- -:-
1209 D.Chiurulli-D.Capecchi 27.08. 15:00 0:2 -:- -:-
1211 G.Di Nicola-R.Kern 27.08. 21:30 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Poertschach (Austria)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1212 P.Brunner-B.Propst 27.08. 10:30 2:0 -:- -:-
1213 A.Partl-V.Ursu 27.08. 13:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Pozoblanco (Spania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2724 M.N.Martinez-E.Corrie 27.08. 19:00 0:2 -:- -:-
2723 B.Zapata M.-C.Wang 27.08. 19:00 0:2 -:- -:-
2725 O.Roca B.-D.Vega H. 27.08. 20:30 2:0 -:- -:-
2728 L.Renard-C.Garin 27.08. 22:00 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Puebla (Mexic)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2729 C.Letcher-F.Gosea 27.08. 19:30 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Quito (Ecuador)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2733 D.Galan R.-C.Smith 27.08. 18:00 1:2 -:- -:-
2734 G.Rivera A.-K.Crowley 27.08. 18:00 2:0 -:- -:-
2735 M.Sanchez-J.Aubone 27.08. 18:00 2:1 -:- -:-
2738 R.Banzer-M.Echazu 27.08. 19:30 2:0 -:- -:-
2737 A.Miele-A.Kohen 27.08. 19:30 2:0 -:- -:-
2739 T.Turini-F.Zeballos 27.08. 19:30 2:0 -:- -:-
2741 G.Escobar-C.Silva 27.08. 21:00 2:0 -:- -:-
2740 F.Scaravilli-H.Dellien 27.08. 21:00 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Rotterdam (Olanda)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1216 P.Monteban-A.Sidorenko 27.08. 13:00 0:2 -:- -:-
1214 M.Moraing-B.De Goeijen 27.08. 13:00 2:0 -:- -:-
1217 A.De Greef-C.Negritu 27.08. 14:30 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Zlatibor (Serbia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1219 L.Godry-I.Saveljic 27.08. 11:00 0:2 -:- -:-
1218 I.Milivojevic-D.Petrovic 27.08. 11:00 0:2 -:- -:-
1220 S.Skadarka-P.Milushev 27.08. 11:00 0:2 -:- -:-
1222 A.Zlatanovic-L.Sucevic 27.08. 12:30 2:1 -:- -:-
1223 P.Pjevcevic-D.Tarpov 27.08. 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Antalya (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1228 N.Collie-S.Giger 27.08. 10:30 2:0 -:- -:-
1229 Y.Wang-C.Uebelhoer 27.08. 10:30 ABD.C.Uebelhoer
1231 S.Finck-N.Akovalier 27.08. 16:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Bagnatica (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1246 V.Lukacs-A.Matteucci 27.08. 13:30 2:1 -:- -:-
1277 N.Fossa-M.Njoze 27.08. 16:30 2:0 -:- -:-
2754 C.Perrin-A.Korzeniak 27.08. 17:35 2:0 -:- -:-
2755 J.Stamatova-M.E.Camerin 27.08. 17:40 1:2 -:- -:-
2757 A.Grymalska-A.Balducci 27.08. 19:10 2:0 -:- -:-
2759 A.Leweurs-E.Gorgodze 27.08. 22:10 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Caslano (Elvetia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1548 C.Ferrando-L.Sabino 27.08. 12:00 0:2 -:- -:-
1539 A.Moratelli-E.Wacanno 27.08. 12:00 1:2 -:- -:-
1544 A.Nancarrow-Y.In Albon 27.08. 12:00 2:0 -:- -:-
1551 D.Chiesa-G.Brescia 27.08. 13:30 1:2 -:- -:-
1553 T.Pieri-C.Paquet 27.08. 13:30 2:0 -:- -:-
1566 S.Haas-S.Rubini 27.08. 15:30
1559 K.Kennel-T.Kleinsteuber 27.08. 15:30 2:0 -:- -:-
1567 M.Deagostini-C.Coppola 27.08. 17:00 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Fleurus (Belgia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2407 M.Michiels-D.Jakupovic 27.08. 10:05 1:2 -:- -:-
2403 C.Pella-J.Coin 27.08. 10:05 0:2 -:- -:-
2409 G.Poznikhirenko-T.Korpatsch 27.08. 10:05 0:2 -:- -:-
2418 K.Liebens-G.Ce 27.08. 10:05 2:0 -:- -:-
2410 I.Khromacheva-A.Gamiz 27.08. 11:30 2:1 -:- -:-
2411 K.Kramperova-R.L.Jani 27.08. 11:30 0:2 -:- -:-
2416 E.Mertens-K.Bondarenko 27.08. 11:30 2:1 -:- -:-
2406 J.Jegiolka-E.Rodina 27.08. 13:00 0:2 -:- -:-
2412 T.Bua-D.Seguel 27.08. 13:00 2:1 -:- -:-
2417 M.Georges-H.Melander 27.08. 13:00 1:2 -:- -:-
2421 S.Foretz-M.Kempen 27.08. 13:00 2:0 -:- -:-
2405 D.Marcinkevica-J.J.Lu 27.08. 14:30 1:2 -:- -:-
2415 A.Poncelet-M.Melnikova 27.08. 14:30 0:2 -:- -:-
2422 S.Zaniewska-S.Celik 27.08. 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Kazan (Rusia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1574 M.Paigina-A.Frolova 27.08. 10:05 2:1 -:- -:-
1575 S.Smagina-P.Lyuksheva 27.08. 10:05 2:0 -:- -:-
1576 V.Urzhumova-A.Tarasova 27.08. 10:05 2:0 -:- -:-
1577 L.Marozava-S.Saidova 27.08. 11:30 0:2 -:- -:-
1578 P.Pekhova-J.Valetova 27.08. 11:30 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Mamaia (Romania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1579 A.Brianti-C.Stancu 27.08. 10:05 2:0 -:- -:-
1581 P.Ozgen-I.Bara 27.08. 10:05 1:2 -:- -:-
1580 A.Szatmari-Y.Bonaventure 27.08. 10:05 0:2 -:- -:-
1582 V.Tomova-C.Dinu 27.08. 10:05 ABD.C.Dinu
1583 C.Adamescu-G.Talaba 27.08. 11:30 0:2 -:- -:-
1588 P.Leykina-V.Solovyeva 27.08. 11:30 2:1 -:- -:-
1587 O.Simion-D.Buzean 27.08. 11:30 0:2 -:- -:-
1595 I.Fetecau-C.Burger 27.08. 15:30 2:0 -:- -:-
1596 S.Ionescu-D.Ciobanu 27.08. 15:30
1597 T.Martincova-B.Hincu 27.08. 15:30 2:0 -:- -:-
1594 D.Negreanu-N.Dascalu 27.08. 15:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Ostrava (Cehia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1598 K.Kaminkova-N.Horakova 27.08. 12:00 2:0 -:- -:-
1599 P.Rohanova-D.Paterova 27.08. 12:00
1603 V.Kolarova-M.Kubicikova 27.08. 13:30 2:0 -:- -:-
1602 L.Kuncikova-N.Vajdova 27.08. 13:30 2:0 -:- -:-
1601 K.Muchova-N.Holanova 27.08. 13:30 1:2 -:- -:-
1600 A.Vrbenska-H.Pektorova 27.08. 13:30 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Portschach (Austria)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1604 I.Csoregi-K.Stloukalova 27.08. 10:30 2:1 -:- -:-
1606 J.Toljan-N.Sipek 27.08. 10:30 2:1 -:- -:-
1605 I.Primorac-L.Gulbe 27.08. 10:30 1:2 -:- -:-
1608 M.Stokke-Z.Luknarova 27.08. 12:00 2:0 -:- -:-
1607 B.Marinkovic-J.Grabher 27.08. 12:00 0:2 -:- -:-
1609 N.Hofmanova-A.Weiss 27.08. 13:30 2:0 -:- -:-
1610 S.Njiric-L.Bastianello 27.08. 13:30 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Quito (Ecuador)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2761 N.Kurata-A.Zhuravleva 27.08. 18:00 2:0 -:- -:-
2760 A.Madcur-N.Zeballos 27.08. 18:00 0:2 -:- -:-
2763 T.Varela Alv.-C.Lucero 27.08. 18:00 0:2 -:- -:-
2779 S.Blanco-J.Golovin 27.08. 19:30 2:1 -:- -:-
2776 E.Piai-M.Perez G. 27.08. 19:30 0:2 -:- -:-
2766 C.Romero-F.Brito 27.08. 19:30 0:2 -:- -:-
2800 A.Koch B.-P.Perez G. 27.08. 21:00 2:0 -:- -:-
2801 S.Rodriguez-A.Brogan 27.08. 21:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Rotterdam (Olanda)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1616 E.Boeykens-C.Chantraine 27.08. 11:30 1:2 -:- -:-
1618 K.Hering-A.Alzate E. 27.08. 11:30 2:1 -:- -:-
1619 S.Pirazhenka-K.Versteeg 27.08. 11:30 0:2 -:- -:-
1611 D.Sumova-R.Van der Zwaan 27.08. 11:30 2:1 -:- -:-
1621 Q.Lemoine-B.Mina 27.08. 13:00 2:0 -:- -:-
1620 L.Ponomar-J.Wikkerink 27.08. 13:00 0:2 -:- -:-
1624 N.Geuer-B.Van de Velde 27.08. 14:30 2:1 -:- -:-
1622 H.Scholsen-C.Costa M. 27.08. 14:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - San Luis Potosi (Mexic)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2802 L.Embree-J.Wasserson 27.08. 19:00 2:0 -:- -:-
2803 M.Zacarias-D.Mills 27.08. 19:00 0:2 -:- -:-
2805 A.Kratzer-J.Failla 27.08. 20:30 0:2 -:- -:-
2810 V.Rodriguez-S.Monarrez Y. 27.08. 20:30 2:0 -:- -:-
2896 S.Leon-C.Betancourt 27.08. 23:00 ABD.S.Leon

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (Egipt)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2744 L.Daw-M.Sammons 27.08. 17:00 0:2 -:- -:-
2742 I.Horvat-M.Koehler 27.08. 17:00 0:2 -:- -:-
2745 V.Lukic-B.Geukens 27.08. 17:00 0:2 -:- -:-
2746 A.Gai-E.D Oliveira 27.08. 18:30 2:1 -:- -:-
2747 J.Ladurner-G.Bruzzone 27.08. 18:30 0:2 -:- -:-
2748 V.Mfoumouangana-G.Ruhrig 27.08. 18:30 0:2 -:- -:-
2749 V.Stotyka-N.Chilumula 27.08. 18:30 0:2 -:- -:-
2752 R.Hasegawa-A.R.Pereira 27.08. 20:00 2:0 -:- -:-
2751 H.Wu-M.Martinez M. 27.08. 20:00 0:2 -:- -:-
2753 Y.Yu-A.Munozova 27.08. 20:00 1:2 -:- -:-

BASCHET: CE - Calificari Runda 2 - Faza grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2115 Georgia-Portugalia 27.08. 18:00 71:59 36:31 71:59
2114 Ungaria-Cehia 27.08. 18:45 83:68 32:31 83:68
2122 Israel-Bulgaria 27.08. 19:00 61:69 41:28 61:69
2113 Romania-Letonia 27.08. 19:00 70:82 37:37 70:82
2117 Suedia-Slovacia 27.08. 20:00 83:77 39:40 83:77
2120 Luxemburg-Germania 27.08. 20:30 66:118 40:43 66:118
2118 Danemarca-Belgia 27.08. 20:30 63:77 32:34 63:77
2133 Croatia-Belarus 27.08. 21:30
2116 Islanda-Bosnia Hert. 27.08. 22:30 70:78 47:43 70:78

BASCHET: WNBA - Playoff - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1141 Atlanta-Chicago 27.08. 02:30 80:81 54:41 80:81

BASCHET: Meci amical intertari (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1144 Cehia F-Serbia F 27.08. 18:00 77:68 42:40 77:68

BASCHET: Campionatul Asiatic U18 - Qatar - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1088 Coreea de Sud U18-Iran U18 27.08. 17:00 60:78 41:31 60:78
1089 China U18-Taiwan U18 27.08. 19:00 92:50 37:16 92:50

BASCHET: Campionatul Asiatic U18 - Qatar - Locurile 5-8

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1346 Japonia U18-Malaezia U18 27.08. 13:00 87:63 42:31 87:63
1350 Kazakhstan U18-Filipine U18 27.08. 15:00 74:86 38:52 74:86

BASCHET: Campionatul Asiatic U18 - Qatar - Locurile 9-12

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1091 Kuweit U18-Hong Kong U18 27.08. 09:00 79:113 33:57 79:113
1098 Qatar U18-Jordan U18 27.08. 11:00 52:51 23:23 52:51

HOCHEI: Meci amical intercluburi

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
1668 Yermak A.-Sputnik N.T. 27.08. 10:30 3:2 -:- 3:2
1673 Amur-Neftekhimik Nizhnekamsk 27.08. 11:00 1:2 -:- 1:2
1676 Yugra-Lada T. 27.08. 12:00 2:4 -:- 2:4
1674 Kazzinc T.-Sokol Krasnoy. 27.08. 12:00 1:3 -:- 1:3
1675 Sibir-Salavat Yulaev 27.08. 12:00 3:0 -:- 3:0
1677 Avangard-Metallurg Nk 27.08. 15:00 6:3 -:- 6:3
1678 Lokomotiv Y.-Din.Minsk 27.08. 15:30 1:0 -:- 1:0
1679 Avtomobilist Y.-Barys Astana 27.08. 16:00 1:1 -:- 1:2
1680 Metallurg Mg-Tractor Chel. 27.08. 16:00 3:1 -:- 3:1
1682 Tyumen-Kuban K. 27.08. 16:00 1:4 -:- 1:4
1681 Orsk-Din.Balashiha 27.08. 16:00 1:1 -:- 2:1
1683 Din.Riga-Bars Kazan 27.08. 19:30 6:3 -:- 6:3

HOCHEI: Camp. Mondial Intercluburi Juniori

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
1684 Blues Espoo-Din.Shinnik 27.08. 13:00 1:4 -:- -:-
1685 Spartak M.-Sioux City 27.08. 13:00 4:3 -:- -:-
1686 Tolpar-Cape Breton 27.08. 17:00 2:2 -:- -:-

PESAPALLO - BASEBALL FINLANDEZ: Finlanda - Superpesis - Playoff - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA
1687 Vimpelin V.-Joensuun 27.08. 17:30

PESAPALLO - BASEBALL FINLANDEZ: Finlanda - Superpesis (F) - Playoff - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA
1688 J.Kirittaret (F)-K.Kiri (F) 27.08. 17:30

VOLEI: Rusia - Cupa Siberiei si Estului - Krasnoyarsk

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1102 Kuzbass K.-Fakel 27.08. 12:00 1:3 (23:25) 142
1103 Universitet Barnaul-Enisey 27.08. 14:00 0:3 (23:25) 136

VOLEI: Turneu amical international

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1689 Zenit Kazan-Dinamo Lo 27.08. 12:00 2:3 -:- -:-
1690 Belogorie-Stroitel Minsk 27.08. 14:00 1:3 -:- -:-
1692 Automobilist-Isku Veikot 27.08. 16:30 3:1 -:- -:-

RUGBY: Rugby Union - ITM Cup

COD EVENIMENT   DATA RF H
3212 Waikato-Taranaki 27.08. 10:35 17:46 (17:52.50)

BASEBALL: MLB

COD EVENIMENT   DATA RF H
2147 Baltimore-Tampa Bay 27.08. 02:05 4:2 4:3.50
2148 Philadelphia-Washington 27.08. 02:05 4:3 5.50:3
2149 Pittsburgh-St.Louis 27.08. 02:05 5:2 5:3.50
2150 Toronto-Boston 27.08. 02:07 7:11 7:12.50
2151 Detroit-NY Yankees 27.08. 02:08 5:2 5:3.50
2152 Cincinnati-Chicago Cubs 27.08. 02:10 0:3 0:4.50
2155 NY Mets-Atlanta 27.08. 02:10 3:2 4.50:2
2160 White Sox-Cleveland 27.08. 03:10 6:8 6:9.50
2158 Houston-Oakland 27.08. 03:10 4:2 5.50:2
2159 Kansas City-Minnesota 27.08. 03:10 2:1 2:2.50
2163 Arizona-LA Dodgers 27.08. 04:40 5:9 6.50:9
2164 LA Angels-Miami Marlins 27.08. 05:05 8:2 8:3.50
2165 San Diego-Milwaukee 27.08. 05:10 4:1 4:2.50
2166 Seattle-Texas 27.08. 05:10 5:0 5:1.50
2168 San Francisco-Colorado 27.08. 05:15 3:0 3:1.50

BASEBALL: Japonia NPB

COD EVENIMENT   DATA RF H
2551 Chunichi Dragons-Yokohama B. 27.08. 12:00 1:8 2.50:8
2552 Fukuoka S.H.-Hokkaido 27.08. 12:00 3:4 3:5.50
2553 Hiroshima Carp-Tokyo Y.S. 27.08. 12:00 2:1 2:2.50
2554 Orix B.-Chiba Lotte M. 27.08. 12:00 7:3 7:4.50
2555 Rakuten G.E-Saitama S.L. 27.08. 12:00
2556 Yomiuri Giants-Hanshin T. 27.08. 12:00 4:5 4:6.50

BASEBALL: Coreea de Sud KPB

COD EVENIMENT   DATA RF H
1104 Doosan Bears-LG Twins 27.08. 12:30 1:5 -:-
1106 Hanwha Eagles-NC Dinos 27.08. 12:30 7:3 -:-
1111 Lotte Giants-Samsung Lions 27.08. 12:30 11:4 -:-
1112 Nexen Heroes-KIA Tigers 27.08. 12:30 6:4 -:-

FUTSAL: Brazilia - Liga Futsal

COD EVENIMENT   DATA RF H
3495 Macae RJ-Spfc/Fib SP 27.08. 02:00 7:1 -:-
3492 Green Team-SAO Bernardo 27.08. 02:00 2:2 -:-

SAH: FIDE Grand Prix (F) - Runda 4

COD EVENIMENT   DATA
1185 E.Danielian-Z.Chen 27.08. 14:00 -:-
1178 A.L`Ami-T.Kosinceva 27.08. 14:00 -:-
1240 N.Muminova-K.Humpy 27.08. 14:00 -:-
1182 B.Tuvshintugs-A.Ushenina 27.08. 14:00 -:-
1239 J.Wenjun-Z.Xue 27.08. 14:00 -:-
1232 H.Yifan-D.Harika 27.08. 14:00 -:-

CRICHET: World - One Day International

COD EVENIMENT   DATA
1184 Africa de Sud-Australia 27.08. 10:30
1407 Anglia-India 27.08. 12:30

BADMINTON: Campionat Mondial 2014 (M)

COD EVENIMENT   DATA
2104 S.Evans-D.Obernosterer 27.08. 12:00
2107 J.Jorgensen-E.Heino 27.08. 12:45
1353 V.Lang-Y.Hu 27.08. 13:30
1356 S.Pongnairat-W.H.Son 27.08. 14:15
2105 Z.Wang-P.Koukal 27.08. 15:00
2108 N.Wei-D.Karunaratne 27.08. 15:45
1357 M.Zwiebler-L.Chen 27.08. 17:15
2106 C.W Lee-D.Domke 27.08. 18:00
1358 V.Malkov-T.Sugiarto 27.08. 18:00
2111 S.Sasaki-T.Ch.Chou 27.08. 18:45
2112 V.Axelsen-E.Meijs 27.08. 19:30
1359 T.Saensomboonsuk-A.Jayaram 27.08. 19:30
1360 N.K.Srikanth-R.Ouseph 27.08. 20:15
2109 P.Abian-T.M.Nguyen 27.08. 21:00
1361 E.Pang-T.Houwei 27.08. 21:45

BADMINTON: Campionatul Mondial 2014 (M) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA
1398 Fuchs/Schoe.-Jongjit/Puangp. 27.08. 12:00
1399 Goh/Lim-Lee/Tsai 27.08. 12:45
2126 Adcock/Ellis-Kamura/Sonoda 27.08. 13:30
1402 Attri/Sumeeth-Hashim./Hirata 27.08. 14:15
1403 Junhui/Yuchen-Koo/Tan 27.08. 15:00
2127 Endo/Hayakawa-Kaesbauer/Zurwonne 27.08. 15:45
2132 Kim/Kim-Chop./Dewa. 27.08. 15:45
2129 Hoon/Tan-Moren/Szkud. 27.08. 16:30
1416 Angri./Suwar.-Fernal/Kido 27.08. 17:15
1422 Chrisna./Triy.-Boe/Mogensen 27.08. 17:15
2135 Pratama/Saputra-Conrad/Piel. 27.08. 19:30
2134 Ko/Shin-R.Midd/R.Smith 27.08. 21:00
2125 Chai/Hong-Chen/Lu 27.08. 21:45

BADMINTON: Campionatul Mondial 2014 (F)

COD EVENIMENT   DATA
2212 M.Li-P.Buranaprasertsuk 27.08. 12:00
2221 B.Manuputi-T.Y.Tai 27.08. 12:45
2220 A.T.Madsen-Y.Wang 27.08. 13:30
2234 O.Golovanova-S.Pusarla 27.08. 14:15
2210 K.Schnaase-Y.J.Bae 27.08. 15:00
2213 P.Y.Yip-S.Wang 27.08. 16:30
2209 J.Y.Tee-C.Marin 27.08. 18:45

BADMINTON: Campionatul Mondial 2014 (F) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA
2240 Aroon/Voravi.-Golisz/Michels 27.08. 12:00
2660 Tian Q / Zhao Y-Gutta/Ponna. 27.08. 13:30
1374 LEE/Lim-Lou/Lou 27.08. 14:15
2246 Lee/Shin-Andini/Nurai 27.08. 16:30
2244 Bernadeth/Pradipta-Barni./Tabel. 27.08. 17:15
1375 Nelte/Hertt.-Mahesw./Polii 27.08. 18:00
2245 Jang/Kim-Cheng/Hsieh 27.08. 18:00
2239 Damkjaer/Ropke-Hoo/Woon 27.08. 18:45
1382 NG H.E./NG H.L-Muskens/Piek 27.08. 19:30
1383 Anscelly/Soong-Wang/Yu 27.08. 20:15
2247 Matsut./Takah.-Khleb./Polika. 27.08. 20:15
1396 J.Guan/G.Somerv-Jung K E / Kim H N 27.08. 21:00
1397 Miki/Yonem.-Kakiiwa/Maeda 27.08. 21:45
2659 Supaj./Taera.-Pedersen/Rytter 27.08. 21:45
Protecția consumatorilor 18+ Regulament Termeni și condiții Sugestii și reclamații
SuperBet
Valid XHTML 1.1