REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
CÂINI
lun mar mie joi vin sâm dum
    08.0109.0110.01
11.0112.0113.0114.0115.0116.0117.01
18.0119.0120.0121.0122.0123.0124.01
25.0126.0127.0128.0129.0130.0131.01
01.0202.0203.0204.0205.0206.0207.02
08.02      

TELETEXT

Teletext Superbet
260
261
262
263
264

FOTBAL: Argentina - Prim.B Metropolitana

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3387 Dep.Espanol·Almirante B. 08.02 00:00 0:1(0:0)2

FOTBAL: Argentina - Prima divizie

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3806 Colon Santa Fe·Arsenal S. 08.02 00:15 2:1(2:0)1
3809 Atletico Tucuman·Racing Club 08.02 02:15 2:1(1:0)1

FOTBAL: Chile - Primera B - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3397 U.San Felipe·Dep.Concepcion 08.02 03:00 0:1(0:0)2

FOTBAL: Chile - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3807 U.Espanola·Antofagasta 08.02 00:30 0:2(0:1)2

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3805 Dep.Cali·Dep.Tolima 08.02 00:00 5:1(4:1)1
3808 Dep.Pasto·Boyaca Chico 08.02 00:30 2:0(0:0)1
3810 Indep.Santa Fe·Millonarios 08.02 02:30 0:0(0:0)-

FOTBAL: Grecia - Football League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3551 Kallithea A.·Kassiopi 08.02 15:00 2:0(0:0)1
3552 Lamia 1964·Larissa 08.02 18:00 1:0(0:0)1

FOTBAL: INT - Amicale intercluburi

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3555 Djurgarden·Odense 08.02 12:00 2:0(1:0)1
3556 Teteks·Pobeda Junior 08.02 13:45 1:1(1:1)
3557 Rubin Kazan·Litex Lovetch 08.02 17:00 2:1(1:1)1

FOTBAL: INT - Amicale Internationale U16

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3560 Portugalia U16·Franta U16 08.02 13:00 1:2(1:0)1
3561 Germania U16·Olanda U16 08.02 16:00 2:0(1:0)1

FOTBAL: INT.- Cupa Libertadores U20 - Gr.3

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3411 River Plate U20·Huachipato U20 08.02 01:15 0:1(:)2

FOTBAL: Iran - Azadegan League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3562 Aluminim Arak·Gol Gohar 08.02 12:30 0:0(0:0)
3563 Damash Gilan ·Fajr Sepasi 08.02 12:30 1:0(0:0)1

FOTBAL: Israel - Liga a II-a

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4179 Ramat Hasharon·Hap.Bney Lod 08.02 18:00 0:2(0:1)2

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. H

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3566 Manfredonia ·Fondi Calcio 08.02 16:00 2:1(:)

FOTBAL: Olanda - Beloften Rezerve - Gr.A

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3570 Cambuur Tin.·Heracles A. Tin. 08.02 15:00 2:0(:)1

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3171 Guarani·Cerro Porteno 08.02 01:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Scotia - Development League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3574 Hearts Tin.·Inverness Tin. 08.02 15:00 1:0(:)1

FOTBAL: Venezuela - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3431 Zamora·Trujillanos 08.02 00:30 3:1(2:1)2

TENIS: FED Cup - Meciuri de dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
4213 B.Mattek/C.Vandew·K.Jans/A.Rosolska 08.02 00:30 0:0

TENIS: ATP - Buenos Aires (ARG)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1783 A.Montanes·N.Almagro 08.02 19:00 0:2(3:6)6:12

TENIS: ATP - Rotterdam (OLA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1932 L.Rosol·J.Vesely 08.02 12:00 0:2(4:6)6:12
1516 B.Paire·I.Dodig 08.02 13:30 0:2(3:6)9:13
1993 D.Istomin·M.Cilic 08.02 15:00 0:2(6:7)10:13

TENIS: ATP - Rotterdam (OLA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2889 H.Konti/J.Peers·J.Benne/E.Rog.V. 08.02 16:30 2:0(7:6)13:10

TENIS: WTA - Kaohsiung (TPE)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3369 K.Kucova·A.Sevastova 08.02 04:30 1:2(6:4)18:18
3374 U.Radwanska·C.W.Hsu 08.02 05:00 2:0(6:4)13:10
1369 H.Kuwata·Yu.Zhang 08.02 06:00 1:2(7:5)15:18
3368 Kr.Pliskova·M.Doi 08.02 06:30 0:2(3:6)7:12
1433 S.Reix·M.Kato 08.02 07:00 0:2(6:7)9:13

TENIS: WTA - St. Petersburg (RUS) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2900 S.Karatantcheva·T.Paszek 08.02 10:05 0:2(6:7)10:13
2903 L.Siegemund·Kat.Kozlova 08.02 10:05 0:2(4:6)4:12
2904 K.Koukalova·P.Tig 08.02 11:30 2:0(6:4)12:7
2934 K.Siniakova·A.Panova 08.02 11:30 2:0(6:3)12:6

TENIS: WTA - St. Petersburg (RUS) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3022 Solovie/Zanevsk·Dushevi/Krejcik 08.02 14:00 1:2(1:6)11:20
3073 Medina G./Parra S.·Khromac/E.Merte 08.02 16:00 2:0(6:0)12:2

TENIS: Challenger - Bergamo (ITA) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2277 A.Beck·J.Hernych 08.02 11:00 2:0(7:6)13:9
2278 J.Satral·D.Zhyrmont 08.02 11:00 0:2(5:7)8:13
2279 N.Langer·M.Marterer 08.02 12:20 2:1(3:6)15:13
2281 G.Barrere·M.Neuchrist 08.02 12:20 2:0(7:5)13:8

TENIS: Challenger - Bergamo (ITA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2334 K.Kravchuk·M.Chiudinelli 08.02 16:00 0:2(6:7)9:13
2335 G.Mager·I.Sijsling 08.02 16:10 1:2(7:6)14:19
2336 E.Gerasimov·N.Basilashvili 08.02 17:20 2:0(7:5)13:8

TENIS: Challenger - Bergamo (ITA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3576 Dustov/Motti·Skupski/Skupski 08.02 15:00 0:2(1:6)2:12
3577 Arnaboldi/Cipolla·Kudryavts/Soeda 08.02 18:00 2:1(6:7)22:16
3578 N.Mektic/A.Sancic·Marcan/Neuchrist 08.02 18:40 2:0(7:6)13:9

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGI) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2431 B.Bonic·S.Zhuk 08.02 11:30 0:2(3:6)7:12
2433 S.Finck·H.Ogata 08.02 11:30 2:1(7:5)16:13
2439 A.Shleptsova·V.Denisenko 08.02 11:30 2:0(6:0)12:0
2626 I.Hattingh·A.Vukota 08.02 13:00 2:0(6:3)12:4

TENIS: ITF (F) - Sunderland (MBR) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2551 K.Hering·C.Pillot 08.02 12:00 0:2(3:6)3:12
2553 K.Zimmermann·D.Chiesa 08.02 12:00 2:1(7:5)14:13
2560 Y.Zhang·S.Sills 08.02 12:00 2:0(6:2)12:3
2561 C.Klasen·K.Bejenaru 08.02 12:00 0:2(1:6)1:12
2575 M.Crouch·F.Palmigiano 08.02 12:00 0:2(4:6)5:12
2706 E.Francati·C.Frapolli 08.02 15:00 2:0(6:3)12:7
2732 A.Gibson·M.Eklund 08.02 15:00 1:2(7:6)15:18
2735 J.Kimmelmann·J.Burrage 08.02 15:00 0:2(3:6)7:12
2753 L.Ghodrati·S.Askew 08.02 15:00 0:2(2:6)2:12
2765 F.Abbott·J.Drew 08.02 15:00 0:2(0:6)3:12
2768 L.Phillips·E.Appleton 08.02 15:00 0:2(1:6)1:12
2773 M.Foster·Y.Sheng 08.02 15:00 2:0(6:1)12:4

TENIS: ITF (F) - Trnava (SVK)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2841 T.Malikova·K.Zavatska 08.02 16:00 2:0(6:2)12:5
2844 P.Mendesova·A.Remondina 08.02 16:00 2:0(6:4)12:6

TENIS: ITF (F) - Trnava (SVK) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2430 V.Zovincova·I.Kaufinger 08.02 11:00 2:0(6:1)12:1
2459 E.Babic·P.Melounova 08.02 11:30 1:2(6:4)13:17
2464 M.Szupper·E.Rutarova 08.02 11:30 1:2(2:6)12:18
2511 B.Miklova·N.Belova 08.02 11:30 2:0(7:5)13:6
2512 A.Silich·M.Armitano 08.02 11:30 2:0(6:2)12:5
2522 M.Kilnarova·S.Machalova 08.02 11:30 2:0(6:2)12:3
2548 V.Vlkovska·T.Tehrani 08.02 11:30 2:0(6:0)12:3
2550 Z.Luknarova·P.Czarnik 08.02 11:30 2:0(6:4)12:4

TENIS: ITF (F) - Trnava (SVK) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2846 Kislitska/Silich ·Baskova/Husak 08.02 18:00 2:0(6:2)12:5
2847 Kupkov/Machalo·Pribylo/Pribylo 08.02 18:00 2:0(6:4)12:7

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1855 S.Moritani·M.Pauwels 08.02 11:30 0:2(3:6)4:12
1857 L.Lechevretel·J.Seol 08.02 11:30 2:0(6:1)12:4
1893 M.Haylaz·R.Constantinovici 08.02 11:30 2:1(6:4)13:13

TENIS: ITF (M) - Hammamet (TUN) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2153 I.Nedelko·C.Grandon D. 08.02 11:00 2:0(6:1)12:5
2158 C.Solberg·D.Weidinger 08.02 11:00 1:2(4:6)11:17
2161 K.Dmitriev·H.Daubias 08.02 11:00 2:0(6:2)12:5
2164 B.Sant'Anna·L.Bouquet 08.02 11:00 2:0(6:4)12:5
2165 J.Busch·A.BEN Hassen 08.02 12:30 1:2(4:6)13:18
2175 N.Frunza·B.Apostol 08.02 12:30 1:2(7:5)16:18
2177 M.Jaloviec·J.Munoz A. 08.02 12:30 2:0(6:1)12:4

TENIS: ITF (M) - Oberentfelden (ELV)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1403 M.Osmakcic·I.Ivashka 08.02 10:30 0:2(5:7)9:13
1406 K.Krawietz·L.Celebic 08.02 10:30 2:0(6:2)12:5
1412 J.Tatlot·E.Crepaldi 08.02 10:30 1:2(3:6)14:16
1417 J.Nikles·U.Ignatik 08.02 12:00 0:2(2:6)6:12
1418 Fr.Dancevic·A.Sikora 08.02 12:00 2:0(6:1)13:7

TENIS: ITF (M) - Oberentfelden (ELV) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2857 Crepaldi/Ivashka·S.Boltz/G.Jacq 08.02 13:30 0:2(3:6)7:12
2859 Lootsma/V.Ursu·Hartmeier/D.Huber 08.02 13:30 2:0(6:3)12:4
2860 Haerteis/K.Kraw·Bellier/E.Rousset 08.02 13:30 2:1(6:1)19:14
2862 D.Medvedev/Tatlot·Haessig/Haessig 08.02 15:00 2:0(6:4)12:7
2864 E.Couacaud/Stanek·Ignatik/A.Sikora 08.02 15:00 0:2(3:6)4:12
2887 Celebic/D.Melch·Desein/D.Matsukev 08.02 15:00 0:2(5:7)8:13

TENIS: ITF (M) - Paguera (SPA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1183 S.Castellon G.·S.Roncalli 08.02 12:30 0:2(5:7)10:14
1256 G.Oliveira·J.Varillas P.S 08.02 12:30 2:1(7:6)16:17
1426 P.Rondoni·M.Schmid 08.02 12:30 0:2(5:7)10:14
1835 G.Panfil·P.Martinez P. 08.02 12:30 1:2(4:6)12:18

TENIS: ITF (M) - Paguera (SPA) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1736 A.MAS Mascolo·B.Harris 08.02 10:30 2:1(2:6)14:8
1738 S.Ribeiro N.·J.Correia P. 08.02 10:30 2:0(6:2)12:6
1739 C.Taberner·E.Caleguer 08.02 10:30 2:0(6:0)12:3
1740 A.Cammarata·D.Dowson 08.02 10:30 2:0(6:2)12:3
1741 C.Negritu·C.Ruud 08.02 10:30 0:2(2:6)3:12
1743 V.Cornea·A.De Minaur 08.02 10:30 1:2(2:6)12:18
1744 M.Jecan·J.Stefanini 08.02 10:30 2:1(3:6)15:12
1745 D.Gennaro·N.Kuhn 08.02 10:30 1:2(6:3)10:15

TENIS: ITF (M) - Sharm El Sh. (EGI) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1301 K.Oakley·O.Prihodko 08.02 11:05 0:2(1:6)5:12
1296 J.Okala·L.Mitjana 08.02 11:30 0:2(2:6)6:12
1310 I.Vucic·P.Woerner 08.02 11:30 2:0(7:6)13:9
1313 S.Tsoronis·O.Koval 08.02 11:30 2:0(6:0)12:3

TENIS: ITF (M) - Sunderland (MBR) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1706 Y.Maden·B.Crepatte 08.02 12:00 2:0(6:3)12:4
1719 L.Oakley·J.Paris 08.02 12:00 2:1(6:2)16:12
1720 J.Mridha·A.Vavassori 08.02 12:00 0:2(1:6)6:13
1724 D.Appelgren·D.Windahl 08.02 12:00 2:1(6:1)16:12
1725 F.Simonsson·J.Ward H. 08.02 12:00 1:2(2:6)11:15
1726 J.Sapwell·M.Petel 08.02 12:00 2:1(7:6)19:19
1727 T.Hochwalt·M.Sekulic 08.02 12:00 0:2(6:7)8:13
1729 R.Sarmiento·D.Bennett 08.02 12:00 2:0(6:0)12:0

TENIS: ITF (M) - Tel Aviv (ISR) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1634 R.Fleischer·H.Reese 08.02 10:30 0:2(2:6)3:12
1641 D.Pichler·O.Amoyal 08.02 10:30 2:0(6:1)12:2
1642 G.Borsos·G.Brouwer 08.02 11:30 2:0(7:5)13:9
1646 L.Catarina·M.Hermans 08.02 12:00 2:0(6:1)12:3
1648 R.Bonifacius·J.Lamble 08.02 12:00 0:2(2:6)2:12

BASCHET: Grecia - A1

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
3818 Olympiakos ·PAOK 08.02 18:30 83:76(41:41)1

BASCHET: Liga VTB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
3020 Enisey K.·Nymburk 08.02 14:10 76:76(42:38)2
3024 Khimki M.·CSKA M. 08.02 18:00 85:96(45:51)2

BASCHET: Argentina - LNB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2743 Quilmes ·Estudiantes C. 08.02 01:00 90:65(40:27)1
2744 La Union For.·Argentino J. 08.02 02:30 71:86(45:34)2
2745 Atenas ·Gimnasia I. 08.02 02:30 81:69(38:28)1
2746 Quimsa ·San Lorenzo 08.02 03:00 84:77(39:36)1

BASCHET: Coreea de Sud - KBL

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
4208 Samsung T.·Goyang 08.02 07:00 81:73(40:35)1
4209 Anyang ·Dongbu 08.02 09:00 81:84(42:41)2

BASCHET: Rusia - Superleague (F)

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
3019 Spartak Nog.·Spartak M.R. 08.02 14:00 67:89(24:43)2

HOCHEI: Rusia - VHL

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1316 Molot Perm·Sokol K. 08.02 16:00 2:1(2:0)1
1319 Nizhny Tagil·Angarsk 08.02 16:00 2:1(0:1)1

VOLEI: Bulgaria - Superliga (M)

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1161 Dobrudja D.·Teteven 08.02 18:00 3:0(25:15)123

VOLEI: Coreea de Sud - V League (M)

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1809 KAL Jumbos·KB Stars 08.02 07:00 1:3(20:25)178

VOLEI: Grecia - A1 (F)

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1162 Panathinaikos·AEK 08.02 18:00 3:0(25:16)130

TENIS DE MASA: Challenger Series (M)

COD EVENIMENT   DATA RF1s
1785 M.Simovic·A.Robles 08.02 10:10 0:3(8:11)
1786 M.Benes·J.Simoncik 08.02 10:40 3:2(11:9)
1787 E.Chtchetinine·Y.Vostes 08.02 11:30 3:1(11:13)
1788 F.Kojic·M.Simovic 08.02 12:10 2:3(11:9)
1789 M.Benes·A.Robles 08.02 12:40 3:0(14:12)
1792 E.Chtchetinine·J.Simoncik 08.02 13:30 3:0(11:6)
1797 Y.Vostes·F.Zeljko 08.02 14:10 3:2(7:11)
1798 F.Kojic·M.Benes 08.02 14:40 3:0(11:8)
1805 M.Simovic·F.Zeljko 08.02 15:30 2:3(14:12)
1806 Y.Vostes·J.Simoncik 08.02 17:00 3:2(11:7)
1807 E.Chtchetinine·A.Robles 08.02 17:40 3:0(11:9)
1811 M.Simovic·M.Benes 08.02 18:10 3:2(11:6)
1816 J.Simoncik·F.Zeljko 08.02 19:00 1:3(5:11)
1817 Y.Vostes·A.Robles 08.02 19:40 3:0(11:7)

FOTBAL AMERICAN: SUA - NFL - Playoffs
SPECIALE

COD EVENIMENT   DATA RF1r
1013 Denver·Carolina 08.02 01:30 24:10(13:7)

BADMINTON: Thailand Masters (GP) 2016 (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
2182 A.Casey·Z.Zulkiffli 08.02 12:30 0:2
2185 K.Wangcharoen·W.KHO H. 08.02 12:40 2:1
2187 Z.Wong·S.Evert 08.02 12:40 0:2
2192 N.Wei·M.Pangisthu 08.02 13:00 2:1
2212 Wi.Wong·K.Guo 08.02 13:10 0:2
2213 G.Lin·W.Son 08.02 13:10 1:2
2235 T.Saensom.·I.Fauzin 08.02 13:40 2:0
2237 V.Soroush E.·A.Namkul 08.02 14:00 0:2
2238 M.Zilberman·P.Thongnuam 08.02 14:10 0:2
2239 K.Loh·S.Verma 08.02 14:30 0:2
2268 T.Huansuriya·A.Pawar 08.02 14:30 0:2
2269 Li.Munoz·H.Dani 08.02 14:40 0:2
2270 S.Kuncoro·D.Lee 08.02 14:40 2:1
2271 A.Marteen·M.Narongrit 08.02 15:00 2:1
2273 A.EL Khateeb·LIM Chi Wing 08.02 15:10 0:2
2275 L.Wraber·B.Ponsana 08.02 16:00 0:2
2276 K.Phetpradab·Y.HU 08.02 16:10 0:2

BOWLS: Grand Prix Bowls

COD EVENIMENT   DATA RF
1611 M.Orrey·G.Harlow 08.02 11:00 0:2
1623 B.Arkley·M.Orrey 08.02 12:00 2:1