Stimați clienți, la ora 14:00 sunt programate scurte lucrări de mentenanță.
Vom reveni în cel mai scurt timp posibil. Vă mulțumim anticipat pentru înțelegere.

REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
CÂINI
lun mar mie joi vin sâm dum
   31.0301.0402.0403.04
04.0405.0406.0407.0408.0409.0410.04
11.0412.0413.0414.0415.0416.0417.04
18.0419.0420.0421.0422.0423.0424.04
25.0426.0427.0428.0429.0430.0401.05
       

TELETEXT

Teletext Superbet
260
261
262
263
264

FOTBAL: Anglia - Premier League
SPECIALE

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1091 Swansea ·Liverpool 01.05 14:00 3:1(2:0)1

FOTBAL: Spania - Primera Division
SPECIALE

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1578 Ath.Bilbao·Celta 01.05 13:00 2:1(1:1)2

FOTBAL: Italia - Serie A
SPECIALE

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1333 Juventus ·Carpi 01.05 13:30 2:0(1:0)1

FOTBAL: Argentina - Prima divizie

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2820 CA Huracan·Racing Club 01.05 00:00 0:1(0:1)2
2822 Def.Justicia·San Martin 01.05 01:30 0:0(0:0)-
2823 Argentinos Jrs·Boca Juniors 01.05 02:10 1:0(0:0)1

FOTBAL: Argentina - Primera B National

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2924 Atletico P.·All Boys 01.05 02:00 2:2(0:1)2

FOTBAL: Australia - A League - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1318 Adelaide U.·Sydney W. 01.05 09:00 3:1(2:0)1

FOTBAL: Australia - Capital Territory

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2940 Canberra FC·Woden Valley 01.05 07:00 2:0(:)1
2943 Monaro Panthers·Gungahlin United 01.05 08:00 1:1(:)

FOTBAL: Australia - NSW Nord

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1168 Charlestown C.·Adamstown R. 01.05 06:30 2:0(:)1
1214 Broadmeadow ·Edgeworth 01.05 07:30 1:1(:)

FOTBAL: Australia - NSW Premier

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1340 Wollongong W.·Sutherland S. 01.05 10:00 3:1(3:0)1

FOTBAL: Australia - Queensland

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2972 Gold Coast City·Olympic FC 01.05 08:00 2:1(:)

FOTBAL: Austria - Reg. Vest

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3109 SVG Reichenau·W.Innsbruck II 01.05 11:30 2:2(1:1)

FOTBAL: Bolivia - Liga Prof.- Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3166 Real Potosi·Sport Boys 01.05 00:15 0:0(0:0)-

FOTBAL: Brazilia - Paulista A2 - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3234 Barretos SP·Santo Andre SP 01.05 01:30 0:0(0:0)-

FOTBAL: Chile - Primera B - Clausura - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3960 Rangers de Talca·Puerto Montt 01.05 00:00 0:1(0:0)2

FOTBAL: China - Superliga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1472 Tianjin Teda·S.Yongchang J. 01.05 14:35 2:0(2:0)1

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3249 Envigado·Millonarios 01.05 01:00 2:0(1:0)1
3255 Indep.Santa Fe·Aguilas P. 01.05 03:45 1:0(1:0)1

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League Challenge

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1293 Daegu·Chungju 01.05 08:00 2:1(0:1)2
1337 Goyang HI·Daejeon 01.05 08:00 0:1(0:1)2

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League Classic

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3264 Jeonnam ·Sangju S.P. 01.05 08:00 3:4(1:1)2
3267 Incheon Utd·Ulsan 01.05 08:00 0:1(0:1)2
3268 Seongnam I.·Gwangju 01.05 10:00 2:0(0:0)1

FOTBAL: Costa Rica - Primera Division - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3269 LD Alajuelense·Dep.Saprissa 01.05 05:00 2:0(1:0)1

FOTBAL: Danemarca - Superliga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3074 Nordsjalland·Randers 01.05 14:00 2:2(0:1)2

FOTBAL: Ecuador - Seria A

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3346 Emelec·SD Aucas 01.05 00:30 4:0(3:0)1

FOTBAL: Guatemala - Liga Nationala - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3468 Comunicaciones·Xelaju MC 01.05 01:00 1:0(1:0)1
1287 Coban Imperial·Mictlan 01.05 04:00 1:0(1:0)1
1292 CD Petapa·Universidad SC 01.05 05:00 2:3(2:1)

FOTBAL: Kazakhstan - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1345 Astana·Kairat A. 01.05 12:00 1:0(1:0)1
1436 Ordabasy S.·Akzhaiyk Uralsk 01.05 13:00 1:0(0:0)1
1437 Tobol K.·Taraz 01.05 13:00 1:0(0:0)1
1457 Zhetysu·Irtysh P. 01.05 14:00 0:3(0:2)2
1461 Shakhter K.·Atyrau 01.05 14:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Mexic - Liga Ascenso - Playoffs Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1290 Necaxa·CF Atlante 01.05 04:00 3:2(0:0)

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3233 Club America·Monterrey 01.05 01:00 3:3(2:1)2
3492 Uanl Tigres·Veracruz 01.05 03:00 0:0(0:0)-
3493 Leon·Pachuca 01.05 04:06 0:0(0:0)-
3494 Morelia·Santos Laguna 01.05 04:30 3:2(2:2)2
3495 Jaguares·Atlas 01.05 05:00 0:3(0:2)2

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3928 Rubio Nu·General Caballero 01.05 00:00 1:2(1:1)1
3929 Guarani·River Plate A. 01.05 01:00 4:2(2:0)1
3930 Sol de America·Cerro Porteno 01.05 02:10 2:2(1:0)1

FOTBAL: Peru - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3935 Alianza Lima·Garcilaso 01.05 04:00 2:1(1:1)2

FOTBAL: Polonia - CLJ - Est

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3580 Stal R.·Cracovia K. 01.05 13:00 0:2(:)2
3581 KP Legia W.·SMS Lodz 01.05 13:00 2:0(:)1

FOTBAL: Polonia - CLJ - Vest

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3582 Ruch Ch.·Arka G. 01.05 13:00 1:2(:)

FOTBAL: Polonia - Liga I

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3945 Zaglebie S.·Rozwoj Katowice 01.05 13:45 0:1(0:0)2

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1714 Mordovia S.·Rostov 01.05 14:30 2:1(0:0)1

FOTBAL: Scotia - Championship

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1058 Livingston·Raith 01.05 14:30 0:1(0:0)2
1098 Alloa ·Dumbarton 01.05 14:30 1:1(1:0)1
1104 Hibernian·Queen of South 01.05 14:30 2:0(0:0)1
1117 St Mirren·Rangers 01.05 14:30 2:2(1:0)1
2296 Falkirk·Morton 01.05 14:30 1:0(0:0)1

FOTBAL: Slovacia - 2. Liga - Promovare

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3622 Slovan Bratislava B·Lok. Kosice 01.05 11:30 0:4(0:3)2

FOTBAL: Spania - Segunda Division

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2143 Real Oviedo·Cordoba 01.05 13:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: SUA - MLS

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2781 Chicago·DC United 01.05 00:00 1:1(1:0)1
2785 New England·Orlando City 01.05 02:30 2:2(1:1)1
2941 Salt Lake·Houston 01.05 04:30 2:1(0:0)2

FOTBAL: Suedia - Superettan

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4016 Ljungskille ·Dalkurd FF 01.05 14:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Thailanda - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3688 Army Utd·Chiangrai Utd 01.05 14:00 1:0(:)1
3690 Chainat·Pattaya United 01.05 14:00 1:3(:)

FOTBAL: Uruguay - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1930 Atl.Sud America·Nacional 01.05 01:00 1:1(1:0)1

FOTBAL: Venezuela - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4028 Caracas·Mineros G. 01.05 00:45 2:2(2:1)1

FOTBAL: Vietnam - Liga 1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3544 Song Lam Nghe ·Dong Tam Long 01.05 12:00 1:1(0:0)1
3545 TP Can Tho·QNK Quang Nam 01.05 13:00 0:1(0:1)2
3546 BD Thanh Hoa·Hoang Anh G.L. 01.05 13:00 2:1(1:0)1
3547 T&T Ha Noi·Shb.Da Nang 01.05 13:30 2:1(0:0)1

TENIS: ATP - Munchen (GER) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3757 Kontinen/Peers·Cabal/Farah 01.05 12:00 2:1(6:3)19:16

TENIS: ATP - Madrid (SPA) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3767 L.Pouille·A.Menendez M. 01.05 12:00 2:1(6:3)18:11
3769 D.Lajovic·S.Giraldo 01.05 12:00 0:2(4:6)7:12
3770 M.Kukushkin·D.Istomin 01.05 13:30 1:2(2:6)11:14
3771 R.Haase·R.Carballes B. 01.05 13:30 0:2(6:7)9:13

TENIS: WTA - Madrid (SPA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2697 D.Gavrilova·Y.Putintseva 01.05 11:00 0:0
3681 D.Kovinic·R.Vinci 01.05 12:00 2:0(6:4)12:6
3715 L.Tsurenko·A.Pavlyuchenkova 01.05 12:00 0:2(2:6)3:12
4036 Ka.Pliskova·L.Dominguez L. 01.05 12:00 2:0(6:2)12:3
3716 B.Strycova·A.Kerber 01.05 13:30 2:0(6:4)12:6
2570 E.Vesnina·J.Ostapenko 01.05 13:30 2:0(7:5)13:5
2571 D.Kasatkina·P.Tig 01.05 13:30 1:2(3:6)11:16

TENIS: Challenger - Anning (CHI)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1025 M.Bourgue·J.Thompson 01.05 08:30 0:2(3:6)5:12

TENIS: Challenger - Ostrava (CEH)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1221 Z.Kolar·C.Lestienne 01.05 11:00 1:2(7:6)10:18

TENIS: Challenger - Taipei (TAI)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1218 D.Evans·K.Kravchuk 01.05 10:30 2:1(3:6)15:14

TENIS: Challenger - Aix en Provence (FRA) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
4054 J.Eysseric·M.Vaisse 01.05 11:00 0:2(4:6)7:12
4055 M.Hamou·A.Puget 01.05 12:00 2:0(7:6)13:10
2440 G.Diarra·Y.Reuter 01.05 12:00 1:2(6:1)9:13
3624 A.Musialek·Y.Marti 01.05 13:00 1:2(4:6)12:17
3625 G.Granollers-P.·M.Venus 01.05 13:20 2:1(6:2)15:12
3627 D.Guez·M.Authom 01.05 14:40 2:0(6:3)12:4

TENIS: Challenger - Taipei (TAI) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1071 C.P.Hsieh/T.H.Yang·F.Nielsen/D.O'Hare 01.05 09:00 2:0(7:6)13:10

TENIS: Challenger - Busan (COR) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1081 F.Peliwo·J.W..Na 01.05 04:30 2:1(4:6)17:15
1083 H.Kim·M.Przysiezny 01.05 04:30 0:2(1:6)3:12
1092 M.Barton·M.Song 01.05 04:30 2:0(7:6)13:10
1096 G.Jones·Ji.Wang 01.05 06:00 0:2(6:7)9:13
1118 Y.S.Kim·D.Kelly 01.05 06:00 1:2(2:6)12:16
1186 A.Ward·Yu.Chung 01.05 06:30 2:1(3:6)16:15
1193 H.Chung·Y.K.Lim 01.05 07:20 0:2(6:7)11:14
1197 Cl.Thompson·M.Matosevic 01.05 08:00 0:2(4:6)7:12

TENIS: Challenger - Karshi (UZB) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3631 V.Ivanov·D.Matsukevitch 01.05 09:20 1:2(6:7)15:15
3632 K.Komarov·F.Vilardo 01.05 09:20 0:2(2:6)5:12
3633 O.Akramov·A.Vasilevski 01.05 09:20 0:2(3:6)4:12
3634 S.Betov·R.Khassanov 01.05 09:20 2:0(6:4)12:8

TENIS: ITF (F) - Anning (CHN) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3695 K.Y.Ng·Feng Sh. 01.05 09:25 0:2(2:6)3:12
3704 Jia.He·Xiu.Li 01.05 10:05 2:0(6:0)12:0
3707 W.Jin·Yuk.Zhang 01.05 10:55 0:2(1:6)4:12
3708 M.YI·Yin.Zhang 01.05 11:10 0:2(1:6)3:12
3710 S.Q.Liu·Ye.Ma 01.05 11:35 1:2(2:6)9:13
3718 Ao Gai·T.Wu 01.05 12:25 2:0(6:0)12:0

TENIS: ITF (F) - Cagnes Sur Mer (FRA) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2442 M.Pons·Y.Cavalle R. 01.05 12:30 2:1(0:6)12:13
3735 D.Khazaniuk·K.Barritza 01.05 12:30 0:2(5:7)9:13
3736 A.Van Cauter·R.Voracova 01.05 12:30 2:1(6:4)15:16

TENIS: ITF (F) - Chiasso (ELV)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3752 A.Carreras·I.Shinikova 01.05 13:00 0:2(3:6)9:13

TENIS: ITF (F) - Gyor (UNG)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3751 L.Nagymihaly·B.Bekefi 01.05 12:00 1:2(6:3)13:16

TENIS: ITF (F) - Hammamet (TUN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3746 I.Ibbou·S.Zaniewska 01.05 12:00 0:2(1:6)5:12

TENIS: ITF (F) - Heraklion (GRE)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3743 D.Marcinkevica·S.Cakarevic 01.05 10:00 2:0(6:1)12:4

TENIS: ITF (F) - Santa Margherita Di Pula (ITA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3747 C.Scala·A.Remondina 01.05 12:00 2:1(6:1)17:9

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGI)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3744 S.Murray·J.Wachaczyk 01.05 11:00 0:2(3:6)7:12

TENIS: ITF (F) - Tunis (TUN) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1246 V.Smirnova·D.Evtimova 01.05 13:00 0:2(1:6)1:12
3719 M.Kobelt·L.Pigossi 01.05 13:00 0:2(3:6)5:12
3720 P.Ozgen·A.Smirnova 01.05 13:00 2:0(6:4)12:5
3722 A.Courteau·M.Marfutina 01.05 14:30 0:2(0:6)2:12
3731 V.Grammatikop.·V.Lukacs 01.05 14:30 2:0(7:6)13:10

TENIS: ITF (M) - Hammamet (TUN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3654 P.Martinez.P·O.Salman 01.05 12:00 (6:2)11:9

TENIS: ITF (M) - Heraklion (GRE)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3650 J.Dubail·M.Libietis 01.05 10:00 0:2(4:6)6:12

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3659 M.Sieber·C.Heyman 01.05 14:00 2:0(6:3)12:3

TENIS: ITF (M) - Karlskrona (SUE) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3652 M.Barros T.·R.Thour 01.05 11:15 1:2(1:6)12:18
3653 F.Malbasic·F.Morck 01.05 11:15 2:1(3:6)15:12
3656 M.Dijkhuizen·E.Samuelsson 01.05 12:45 2:0(6:1)12:1
3655 J.Arvidsson Ehn·R.Rasmussen 01.05 12:45 0:2(3:6)5:12
3657 M.Rosenkranz·N.Johansson 01.05 12:45 2:0(7:5)13:7

TENIS: ITF (M) - Szeged (UNG)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3651 G.Gigounon·K.Majchrzak 01.05 11:00 2:0(6:4)12:7

BASCHET: SUA - NBA - Playoffs
SPECIALE

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
3868 San Antonio ·Oklahoma 01.05 03:30 124:92(73:40)1

BASCHET: Spania - ACB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
3885 R.Andorra·Joventut 01.05 13:30 96:65(41:38)1
3886 Murcia·Valencia 01.05 13:30 80:62(36:45)1
2388 Zaragoza·La Bruixa D. 01.05 13:30 82:65(39:35)1
2391 Real Madrid·R.N.Monbus 01.05 13:30 111:81(54:35)1
2394 Tenerife·Sevilla 01.05 14:30 90:71(45:31)1

BASCHET: Turcia - TBSL

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2297 Trabzonspor ·Ted Kolejliler 01.05 14:00 63:79(42:40)2

BASCHET: Argentina - LNB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2441 Weber Bahia·Gimnasia I. 01.05 03:00 90:77(40:34)1
2444 F.Carril ·Lanus 01.05 03:00 83:58(41:31)1
2448 Boca Juniors·San Lorenzo 01.05 03:00 92:80(45:39)1
2452 Quilmes ·Penarol 01.05 03:00 81:78(31:37)1
2454 Argentino J.·O.Sanitarias 01.05 03:00 87:83(43:44)1

BASCHET: Filipine - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
3563 Rain or Shine ·San Miguel B. 01.05 12:00 124:99(61:42)1

BASCHET: Japonia - NBL

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2519 Hokkaido·Hiroshima 01.05 12:00 60:63(28:32)2

BASCHET: Spania - LEB Oro - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2525 Huesca·Oviedo 01.05 13:15 85:67(38:44)1

HANDBAL: Austria - WHA

COD EVENIMENT   DATA RFPR
1161 MGA Fivers·Stockerau 01.05 13:00 27:19(12:8)

HANDBAL: Rusia - Superliga (M) - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RFPR
1983 UGNTU Ufa·Sungul 01.05 10:00 29:24(14:6)
2410 Kaustik·Energia 01.05 14:00 34:28(16:15)

HANDBAL: Rusia - Superliga (M) - Turul castigatorilor

COD EVENIMENT   DATA RFPR
1810 Univ.Neva·SGAU Saratov 01.05 14:30 31:26(12:12)

HOCHEI: SUA - AHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2265 Hershey B.·Portland P. 01.05 02:00 2:0(2:0)1

HOCHEI: SUA - NHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2275 Washington·Pittsburgh 01.05 03:00 1:2(0:0)2

VOLEI: Austria (F) - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1316 Post Schwechat·VC Tirol 01.05 12:00 3:0(25:12)117

BASEBALL: SUA - MLB

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
1719 Tampa Bay ·Toronto 01.05 01:10 4:3(0:0)
1720 Baltimore ·Chicago W.Sox 01.05 02:05 7:8(1:0)
1726 Philadelphia ·Cleveland 01.05 02:05 4:3(2:0)
1727 Pittsburgh ·Cincinnati 01.05 02:05 5:1(1:0)
1744 Boston ·N.Y.Yankees 01.05 02:10 8:0(0:0)
1750 Milwaukee ·Miami 01.05 02:10 5:7(1:1)
1763 Texas ·L.A. Angels 01.05 03:05 7:2(1:0)
1777 Arizona ·Colorado 01.05 03:10 2:5(0:0)
1787 L.A.Dodgers·San Diego 01.05 04:10 2:5(0:0)
1788 Seattle ·Kansas City 01.05 05:10 6:0(4:0)

BASEBALL: Coreea de Sud - KBO League

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
2016 KIA Tigers·Doosan B. 01.05 11:00 1:4(0:1)

BASEBALL: Japonia - Liga Centrala de Baseball

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
2548 Yakult.S.·Yomiuri G. 01.05 12:00 11:2(0:2)

RUGBY: Rugby - Super Rugby

COD EVENIMENT   DATA RF
1274 Jaguares Arg.·Southern Kings 01.05 00:40 73:27

RUGBY: Rugby League - NRL

COD EVENIMENT   DATA RF
1867 New Zealand W.·ST George 01.05 05:00 26:10
1910 Gold Coast T.·Melbourne S. 01.05 07:00 0:38
2017 Cronulla ·Brisbane B. 01.05 09:00 30:28

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL

COD EVENIMENT   DATA RF
2269 Brisbane L.·Sydney S. 01.05 06:10 94:97
2286 Carlton B.·Essendon B. 01.05 08:20 72:57
2294 West Coast·Collingwood 01.05 09:40 124:62

BADMINTON: CE - 2016 - Dublu Mixt

COD EVENIMENT   DATA RF
1069 Nohr/Thygesen·Nielsen/Pedersen 01.05 15:00 1:2

BOX: BOX - Partide (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
3765 B.J.Saunders·M.Bursak 01.05 00:00 :
3772 E.Rodriguez·T.Williams Jr. 01.05 03:00 0:1
3798 A.Berto·V.Ortiz 01.05 05:00 1:0
3799 J.Degale·R.Medina 01.05 05:00 1:0
3802 B.Jack·L.Bute 01.05 06:00 1:1

NETBALL: ANZ Championship

COD EVENIMENT   DATA RFTG
1992 Melbourne V.·Waikato Bay 01.05 05:00 57:3491
1996 Central P.·Canterbury T. 01.05 07:00 57:58115